Tekst alternatywny

Wojciech Sumliński na spotkaniu w Gorzycach

Wojciech Sumliński na spotkaniu w Gorzycach

Niczym są śnieżne pogody,, śliskie drogi, późna zimowa pora przy żarliwym zainteresowaniu osobowością zaproszonego gościa, jego publikacjami i jego zaangażowaniem w ukazywaniu prawdy. Tak można określić atmosferę spotkania z Panem Wojciechem Sumlińskim w Gorzycach w środę wieczorem 28 grudnia. Pana Redaktora gościliśmy na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej w Gorzycach. Szczelnie wypełniona sala Domu Parafialnego z trudem mieściła blisko dwieście osób przybyłych nie tylko ze wszystkich miejscowości naszej gminy, z sąsiednich miast i powiatów (Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko) ale także z odległych o grubo ponad sto kilometrów Dębicy, Pilzna, Jasła i okolic Krosna.

Z wielkim zainteresowaniem uczestnicy spotkania wysłuchali informacji o pracy Pana Redaktora, jego walce o pokazywanie prawdy niewygodnej dla znanych osobistości naszego kraju, działaniach służb specjalnych i metodach niektórych mediów dyskredytujących jego osobę. Później były obszerne odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania. Dawno nie widziałem ludzi z tak dużymi naręczami książek. Podchodzili do naszego gościa po autografy i jeszcze krótkie rozmowy. Spotkanie rozpoczęte o godzinie 19.15 zakończyło się o 22.40 i jeszcze pół godziny składania autografów. Gdy nasz gość wyjeżdżał z Gorzyc już minęła północ. Galeria zdjęć obrazuje atmosferę spotkania.

Wacław Porębski
Klub „Gazety Polskiej” w Gorzycach

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress