Tekst alternatywny

WROCŁAW – projekcja filmu pt.”Ściśle tajne”. Rzecz o wojskowych służbach specjalnych.,reż.: Piotr Mielech i Jędrzej Lipski, 26 kwietnia

GAZETA POLSKA Klub Wrocławski zaprasza członków i sympatyków w dniu 26.04.2019 (piątek) o godz.18.00 na projekcję filmu:

„Ściśle tajne” Rzecz o wojskowych służbach specjalnych.

Wstęp bezpłatny!

Film opowiada o okolicznościach powstania Służby Kontrwywiadu Wojskowego w 2006 r. – po likwidacji postkomunistycznych Wojskowych Służb Informacyjnych – zadaniach wykonywanych przez SKW w kraju i za granicą w celu zapewnienia bezpieczeństwa Siłom Zbrojnym RP, a także o codziennej służbie funkcjonariuszy i żołnierzy. Wypowiadający się w filmie eksperci podkreślają wagę reformy, która doprowadziła do odbudowy skutecznych służb specjalnych, wskazując jednocześnie jak istotne jest, by ci, którzy pełnią służbę dla Rzeczypospolitej Polskiej kierowali się uczciwością, sumiennością i dobrem Ojczyzny oraz jej obywateli. Film prezentuje oryginalne materiały wideo zrealizowane podczas operacji kontrwywiadowczych i antyterrorystycznych przeprowadzonych przez SKW.

Reżyseria: Piotr Mielech i Jędrzej Lipski

Miejsce spotkania: siedziba NSZZ „Solidarność”, pl. Solidarności 1/3/5, I piętro, sala nr 105

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress