Tekst alternatywny

Września: Działalność Klubu GP

18.09.2015 SPOTKANIE Z PIOTREM LISIEWICZEM

W dniu 9.09 w Towarzystwie Czytelni Ludowych we Wrześni odbyło się spotkanie z zastępcą redaktora naczelnego Gazety Polskiej i dziennikarzem Telewizji Republika Piotrem Lisiewiczem pt „Czy uda się wielka zmiana?”. Spotkanie otworzył przewodniczący klubu Włodzimierz Podzerek, który powitał wszystkich zebranych gości. Podczas dwugodzinnego spotkaniu Lisiewicz opowiadał o działalności w Naszości , akcjach happeningowych i związanych z nimi procesami sądowymi. Swoje opowieści przeplatał zabawnymi anegdotami, które z zainteresowaniem i uśmiechem na twarzach słuchało około 50 osób. W związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi nie zabrakło pytań o wielką zmianę, tak oczekiwaną przez środowiska niepodległościowe. Zdaniem Lisiewicza wielkim skarbem jest wiedza o latach 2005-2007. PiS nie może powtórzyć błędów jakie wtedy popełniono. Bardzo istotne jest dbanie o pozytywny wizerunek w  internecie oraz posługiwanie się ironią. Klucz do zwycięstwa to przekonanie do siebie jak najwięcej grup, które nie są częścią uprzywilejowanej w III RP zamkniętej kasty. Po oficjalnym spotkaniu część uczestników  przeniosła się do wrzesińskiego pubu „Warka”, gdzie do późnych godzin nocnych w luźnej atmosferze red. Lisiewicz rozmawiał z przedstawicielami wrzesińskich środowisk patriotycznych.

25.10.2015 WYBORY PARLAMENTARNE

W dniu 25 października odbyły się zwycięskie przez Prawo i Sprawiedliwość wybory parlamentarne. Przedstawiciele  Wrzesińskiego Klubu Gazety Polskiej wzięli czynny udział w pilnowaniu procesu wyborczego jako członkowie obwodowych komisji wyborczych oraz mężowie zaufania. Koordynatorem powiatowym Ruchu Kontroli Wyborów na Powiat Wrzesiński był wiceprzewodniczący Wrzesińskiego Klubu Gazety Polskiej, Krzysztof Konieczka.

8.12.2015 SPOTKANIE ZE SŁAWOMIREM KMIECIKIEM

W dniu 6.12.2015 w Towarzystwie Czytelni Ludowych we Wrześni odbyło się spotkanie ze Sławomirem Kmiecikiem – dziennikarzem, kronikarzem i  autorem publikacji opisujących zjawisko „przemysłu pogardy”. Spotkanie połączone było z promocją najnowszej książki Sławomira Kmiecika p.t.„Cel: Andrzej Duda. Przemysł pogardy kontra prezydent zmiany” dokumentującej olbrzymią skalę perfidnych ataków mainstreamu na Prezydenta Dudę. Spotkanie otworzył przewodniczący klubu Włodzimierz Podzerek, który zwrócił uwagę na narastającą po wyborach parlamentarnych przemoc werbalną ze strony środowisk odsuniętych od władzy. Sławomir Kmiecik opowiadał o wielkiej akcji niszczenia wizerunku prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Te ataki i manipulacje kierowane były nie tylko ze strony polityków, ale przede wszystkim mainstreamowych mediów, tzw. „autorytetów” i celebrytów. Jak zauważył autor te same środowiska próbują dzisiaj zniszczyć wizerunek prezydenta Andrzeja Dudy. Obecnie bardzo ważnym zadaniem dla obozu niepodległościowego jest jak najszybsze przeciwdziałanie propagandzie „przemysłu pogardy” by nie dopuścić do sytuacji w jakiej znalazł się śp. prezydent Lech Kaczyński.  Prezentując książkę „Lech Kaczyński -bitwa o prawdę” autor ukazał jak wiele krajów na świecie upamiętnia Lecha Kaczyńskiego budując mu pomniki, tablice czy nazywając jego imieniem ulice.

Na zakończenie uczestnicy zadawali liczne pytania Sławomirowi Kmiecikowi , a po spotkaniu każdy mógł nabyć książki wraz z podpisem autora.

21.12.2015 SPOTKANIE OPŁATKOWE

W dniu 21.12.2015 w siedzibie przy ulicy 3 maja we Wrześni odbyło się spotkanie opłatkowe Wrzesińskiego Klubu Gazety Polskiej . Po odczytaniu listu Tomasza Sakiewicza do klubów GP i podzieleniu się opłatkiem, uczestnicy podsumowali działalność klubu w roku 2015.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress