Tekst alternatywny

Wystartował szesnasty zjazd! Kluby „Gazety Polskiej” spotkały się w Sulejowie


XVI Zjazd Klubów Gazety Polskiej rozpoczęty! Tym razem klubowicze spotkali się w ośrodku Dresso w Sulejowie, który leży w malowniczym lesie sosnowym u zbiegu rzek Luciąży i Pilicy w pobliżu Zalewu Sulejowskiego. Przed uczestnikami niezwykle ważne dyskusje o sprawach istotnych dla Polski. Wśród gości nie zabraknie najbardziej znanych polityków.

W Sulejowie k. Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczął się XVI Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” – odbywa się on stacjonarnie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.  W programie są m.in. panele tematyczne poświęcone: polityce zagranicznej, gospodarce, polityce prorodzinnej, edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży oraz zagrożeniom covidowym w Polsce. Nie zabraknie także bieżących spraw Klubów „Gazety Polskiej”.

Wśród gości będą politycy – już na samym początku trzydniowego spotkania uczestnicy wysłuchają marszałka seniora Sejmu IX kadencji Antoniego Macierewicza.

471 Klubów „Gazety Polskiej”

W tym roku mija 16 lat od powstania pierwszego Klubu „Gazety Polskiej”. Ich liczba, z roku na rok rośnie, co pokazują statystyki. Grono patriotów co roku spotyka się na zjazdach – rok temu, w związku z pandemią koronawirusa, miał on formę online. Uczestniczyła w nim rekordowa liczba osób.

Tak zmieniała się liczba Klubów „Gazety Polskiej” od 2005 roku:

1625849802_stat
źródło: https://niezalezna.pl/402850-wystartowal-szesnasty-zjazd-kluby-gazety-polskiej-spotkaly-sie-w-sulejowie
belkapodtransmisje
unnamed