Tekst alternatywny

Z działalności Klubu „Gazety Polskiej” w Elblągu:

Z działalności Klubu „Gazety Polskiej” w Elblągu:

– Największym sukcesem Klubu „Gazety Polskiej” w Elblągu były wygrane wybory poreferendalne na prezydenta Elbląga – Jerzego Wilka z PiS.

– Co miesiąc członkowie Klubu „Gazety Polskiej” w Elblągu dają wyraz pamięci o Dramacie smoleńskim – msze św. w intencji Poległych, spotkanie pod Krzyżem Katyńskim, gdzie od 3 lat znajduje się i tablica upamiętniająca Tragedię 2010 roku. Członkowie Klubu „GP” spotykają się razem z członkami PiS, też co miesiąc. Członkowie Klubu „GP” uczestniczą w comiesięcznych mszach św. w intencji Ojczyzny odprawianych w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski.

IF

IF

Klub „GP” czynnie bierze udział w różnych uroczystościach rocznicowych związanych z patriotycznymi obchodami i to zarówno u siebie, w Elblągu, jak i wyjazdowych w Warszawie. Niedawno, jeszcze przed papierowym wydaniem tzw. afery podsłuchowej, członkowie Klubu „GP” uczestniczyli z proteście wobec obecnych włodarzy Polski. Elbląg pierwszy zareagował na to, co ukazały „taśmy” z „Sowy &Przyjaciele” +. Nie siedzimy z założonymi rękoma.

IF

IF Elblag_2014_11

 

– Na Nadzwyczajnym Zjeździe Klubów „GP” w Licheniu przewodnicząca Klubu „GP” p. Anna Ziembla przedstawiała historię z tablicą smoleńską, którą zresztą sama sadowiła w pierwsza rocznicę Smoleńska na cmentarzu. Najpierw okazało się, że Elblążanie bardzo ładnie „zaadoptowali” ją (morze zniczy pojawiło się natychmiast), po czym została skradziona! Została powiadomiona m.in. policja, sąd… Następnie ponownie posadowiła tym razem z synem i wnukiem – drugą. Skromną, ale znamienną Tablicę Smoleńską. W tym roku, kiedy prezydentem został Jerzy Wilk, postanowił umieścić w miejscu, które już zostało „naznaczone”, tablicę bardziej szacowną.

Klub „Gazety Polskiej” w Elblągu.

 

 

Elblag_2014_5 IF

 

IF

 

IF

 

IF

 

Elblag_2014_7

 

IF

Elblag_logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress