Tekst alternatywny

Zaproszenie na manifestację 13 grudnia w Warszawie

Zaproszenie na manifestację 13 grudnia w Warszawie

Zapraszamy do wzięcia udziału w manifestacji, która odbędzie się we wtorek 13 grudnia o godz. 18:00 na Placu Trzech Krzyży. Organizatorem manifestacji jest m.in. Prawo i Sprawiedliwość. W manifestacji będzie uczestniczył Jarosław Kaczyński.

Ze względu na próbę zwołania demonstracji przez zwolenników SB, ZOMO i KOD-u, prosimy członków Klubów „GP” i sympatyków Strefy Wolnego Słowa o przybycie już o godz. 15:00. Dalsze informacje o szczegółach manifestacji będzie informowała „Gazeta Polska Codziennie”, portal niezalezna.pl. Otrzymacie również Państwo informację drogą mejlową.

 Jak apeluje red. Tomasz Sakiewicz:

Zwolennicy SB, ZOMO i KOD-u chcą nam odebrać Warszawę 13 grudnia. Nie pozwólmy im na to, stawmy się solidarnie. Wszystkie Kluby „Gazety Polskiej”, czytelnicy, organizacje społeczne, wszyscy, którzy kochają solidarność, wolność i niepodległą Polskę 

Redakcje Strefy Wolnego Słowa dysponują pewnymi środkami pieniężnymi, które mogą być przeznaczone na dopłaty do autobusów, czy busów, które będą Państwo wynajmować.

Więcej informacji:

http://niezalezna.pl/90390-apel-przed-13-grudnia-zwolennicy-sb-i-kod-u-chca-nam-odebrac-warszawe-nie-pozwolmy-na

– Udział w tej manifestacji jest oczywistością dla wszystkich tych, którzy w rocznicę grudnia przypominali o ofiarach stanu wojennego, w latach 80 tych, potem pod domem generała Jaruzelskiego i ostatnio w marszach pamięci 13 grudnia – mówi portalowi niezalezna.pl Joanna Lichocka.

– Trzeba pamiętać o zbrodniach komunizmu, o tym że III RP nie była w stanie ich rozliczyć, a elity III RP, które udają obóz postsolidarnościowy chroniły Kiszczaka, Jaruzelskiego i ich kompanów. Przypomnijmy, że minister Siemoniak zapewniał pogrzebom członków WRON-y asystę wojskową. Obóz niepodległościowy, antykomunistyczny zawsze mówił o dekomunizacji, lustracji. Nie można czcić ofiar stanu wojennego i traktować SB-ków jak ludzi honoru jednocześnie – podkreśla posłanka.

13-grudnia2016

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress