Tekst alternatywny

Zaśpiewajmy razem historię Powstania Warszawskiego! Specjalna akcja portalu niezależna.pl

Zaśpiewajmy razem historię Powstania Warszawskiego! Specjalna akcja portalu niezależna.pl

#PowstaniePiosenkąPisane – to specjalna akcja portalu Niezalezna.pl w związku z 76. rocznicą powstania warszawskiego. Zachęcamy wszystkich naszych Czytelników i ich rodziny, by razem zaśpiewać historię tego bohaterskiego zrywu. Aby uczcić pamięć o Powstaniu Warszawskim i jego uczestnikach – nagraj i prześlij nam wykonanie piosenki powstańczej. Utwór możesz wykonać sam, z rodziną, z przyjaciółmi, tak zbudujemy Muzyczne Muzeum Powstania!

„Pałacyk Michla”, „Zośka”, „Sanitariuszka Małgorzatka”, „Warszawo ma…” – te piosenki obiły się o uszy każdemu warszawiakowi. Ale także Polacy z innych miejscowości, którym bliski jest niezwykły dramat powstańców warszawskich, doskonale znają te utwory.

Portal Niezalezna.pl zachęca, aby w 76. rocznicę powstania warszawskiego zaśpiewać jego historię właśnie tymi i innymi piosenkami.

Aby uczcić pamięć o Powstaniu Warszawskim i jego uczestnikach – nagraj i prześlij nam wykonanie piosenki powstańczej. Utwór możesz wykonać sam, z rodziną, z przyjaciółmi, tak zbudujemy Muzyczne Muzeum Powstania!

Nagranie wyślij na adres:

PowstaniePiosenkaPisane@niezalezna.pl

lub opublikuj w mediach społecznościowych z hasztagiem #PowstaniePiosenkąPisane

Dziś wszyscy jesteśmy powstańcami – śpiewajmy Bohaterom!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress