Tekst alternatywny

Zgorzelec: Zaproszenie na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim. 7 lutego godz. 18:00

W czwartek – 7 lutego, o godzinie 18.00 w greckiej Tawernie Naoussa przy ul Kościuszki 66 w Zgorzelcu, na zaproszenie Klubu Gazety Polskiej, przybędzie autor książkowych bestselerów Wojciech Sumliński. Swoje spotkanie autorskie poświęci dwóm ostatnim książkom pod tytułami: ,,Komisarz – pomiędzy niebem a piekłem” i ,,Niebezpieczne związki Donalda Tuska”-Ludziom, którzy boją się twardej rzeczywistości, radzę pozostać w domu. Natomiast tym, którzy cenią sobie prawdę taką jaka ona jest – serdecznie zapraszam! Kajetan Marcinkowski – Klub Gazety Polskiej w Zgorzelcu.
Wojciech Sumliński w tym roku ukończy 50 lat. Jest psychologiem, który przed 20 paru laty porzucił swój wyuczony zawód dla dziennikarstwa. Obecnie, po wydaniu kilkunastu książek, ten były już dziennikarz śledczy dokonuje następnej zmiany. Jego kolejne książki, które dość często pojawiają się na czytelniczym rynku, solidnie uwierają klasę dominującej dotąd na polskiej scenie politycznej, medialnej i gospodarczej. Wojciech Sumliński musi być i jest niezwykle wiarygodnym twórcą. Udowodnił to już kilkadziesiąt razy przed sądem – nękany tam przez swoich oponentów. Przez tych najpotężniejszych dotąd ignorowany i przemilczany nawet za cenę ich politycznej katastrofy, vide Bronisław Komorowski.
Jego czytelników spośród innych wyróżnia to, że nie boją się poznawać przykrej, brutalnej a nawet zbrodniczej rzeczywistości.( K.M.)

ZGORZELEC_FB

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress