Tekst alternatywny

KOMUNIKAT do Członków Klubu Gazety Polskiej w Elblągu

KOMUNIKAT
do Członków Klubu Gazety Polskiej w Elblągu

Pragnę poinformować wszystkich członków Klubu GP w Elblągu, że z powodu ograniczeń czasowych, podjęcia nowej pracy, konieczności uzupełnienia wykształcenia rezygnuję z funkcji przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej w Elblągu – a także z braku współpracy ze strony zastępców podaję do dymisji cały zarząd w składzie: Jerzy Gawryołek, Kazimierz Hyrycz i Bogusław Tadrowski. Zastępcy nie byli wybierani „do pustego fotela”, ale dla wspierania przewodniczącego w prowadzeniu klubu, tym samym tą decyzją tracą swe dotychczasowe uprawnienia i obowiązki.

Decyzja ta jest zgodna z Kartą Klubów, i uzyskała aprobatę władz krajowych Klubów GP.Nowy przewodniczący powinien zostać wybrany przez Zebranie członków Klubu GP w Elblągu. Po wyborze powinien on – nowy przewodniczący, mieć zagwarantowaną możliwość przeprowadzenia konsultacji, by po nich zaproponować Zebraniu nowych kandydatów na zastępców – jednego lub dwóch. Dopiero wtedy ich ewentualne kandydatury mogą być poddane głosowaniu przez Zebranie.

Wcześniejsza, jednorazowa praktyka sposobu wyłaniania kandydatów miała wady i nie sprawdziła się. Dotyczy to także zasad funkcjonowaniu klubu.Na okres przejściowy do czasu nowych wyborów, które powinny odbyć się 20 września 2016 roku przekazuję swoje obowiązki i sprawy klubowe kol. Zbigniewowi Pąsikowi, który jest doświadczonym nauczycielem pedagogiem, od niedawna na emeryturze, znanym z tego, że nie uczestniczył w żadnych konfliktach, a jako osoba życzliwa i bezstronna – zyskał przez ostatnie lata wśród wielu członków naszego Klubu aprobatę i sympatię.

Dlatego, osobę Zbigniewa Pąsika proponuję pod głosowanie 20 września 2016r. na funkcję nowego przewodniczącego elbląskiego Klubu Gazety Polskiej.

Do poddania pod głosowanie mogą zgłaszać się też inni kandydaci.

Pragnę podziękować wszystkim którzy mnie wspierali przez czas mojego przewodnictwa – bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Jerzy Gawryołek

Najbliższa Miesięcznica Smoleńska 10 września 2016 godz. 17:15 przy Krzyżu Katyńskim, ul. Agrykola

Msza św za Ojczyznę 19 września w kościele OO Redemptorystów, godz. 18:00

Zebranie Klubu i sympatyków PIS 20 września 2016 godz. 17:00 (wybór nowego przewodniczącego)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress