Tekst alternatywny

[TABELKA] Kandydaci Klubów „GP” w wyborach samorządowych 2018 r.

Kandydaci Klubów „GP” w wyborach samorządowych 2018 r.

Na listach  w tegorocznych wyborach samorządowych  znaleźli się członkowie Klubów „GP”. To ludzie sprawdzeni, patrioci, wierni podstawowym wartościom etycznym i moralnym. To Ci, którzy w swoich małych ojczyznach, pracując w Klubach „GP”, budują Społeczeństwo Obywatelskie. Warto im zaufać i oddać na nich głos. (Lista będzie na bieżąco aktualizowana).

POBIERZ LISTĘ –  kliknij (lub prawy przycisk mysz „zapisz jako…”)

ID KLUB GP NAZWISKO I IMIĘ URZĄD OKRĘG NUMER KOMITET
1 BĘDZIN II Watoła  Arkadiusz  Rada Powiatu Będzińskiego 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BĘDZIN II Drożdżowski Mateusz Rada Powiatu Będzińskiego 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BĘDZIN II Maciejewska  Katarzyna  Rada Powiatu Będzińskiego 1 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BĘDZIN II Demowska Anna Rada Miejska Będzina 3 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BĘDZIN II Fendrych Ewa Rada Miejska Będzina 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 BĘDZIN II Socha Jan Rada Miejska Będzina 4 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 BĘDZIN II Szewczyk Paweł Rada Miejska Będzina 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 BIAŁA PODLASKA Łocheński Vel Ochnio Wojciech Sejmik Województwa Lubelskiego 7 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 BIAŁYSTOK Rodziewicz Danuta  Sejmik Województwa Podlaskiego 1 2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
10 BIAŁYSTOK Lisowski  Robert  Rada Miasta Białystok 5 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
11 BIAŁYSTOK Bielawska Izabela  Rada Miasta Białystok 3 2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
12 BIAŁYSTOK Nowakowski  Krzysztof Rada Miasta Białystok 3 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
13 BIAŁYSTOK Kozłowski Jerzy  Rada Miasta Białystok 1 3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
14 BOCHNIA Sobas Ireneusz Rada Miasta Bochnia 4 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15 BOCHNIA Wróbel Kazimierz  Rada Miasta Bochnia 2 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16 BOCHNIA Patalita Marek Rada Powiatu Bocheńskiego 5 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17 BOCHNIA Siudak Mirosław Wójt Gminy Drwinia     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18 BOCHNIA Jacewicz Celina  Rada Gminy Łapanów 14 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19 BOCHNIA Grzyb Stanisław  Rada Gminy Łapanów 5 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20 BRANIEWO Sokół Marek Rada Powiatu Braniewskiego 1 11 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21 BRZOZÓW Szmyd Zdzisław  Burmistrz Brzozowa     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22 BRZOZÓW Konieczko Mariusz  Rada Miejska w Brzozowie 1 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23 BRZOZÓW Henryk Kozik   Rada Powiatu w Brzozowie 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24 BRZOZÓW Jajko Adam  Rada Powiatu w Brzozowie 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25 BRZOZÓW Dąbrowski Michał  Wójt Gminy Haczów     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26 BRZOZÓW Sieniawski Zbigniew  Rada Gminy Haczów 4 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27 BRZOZÓW Konieczna Małgorzata  Rada Gminy Haczów 8 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28 BRZOZÓW Dobosz Rafał  Wójt Gminy Nozdrzec     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29 BRZOZÓW Śnieżek Adam  Sejmik Województwa Podkarpackiego 5 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30 BUSKO ZDRÓJ Kwiecień Elżbieta Sejmik Województwa 4 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31 BYDGOSZCZ Frelichowski Krystian  Rada Miasta Bydgoszczy 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32 BYDGOSZCZ Wojciechowska Barbara  Rada Miasta Bydgoszczy 2 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33 BYDGOSZCZ Nowicki Gustaw  Rada Powiatu Inowrocławskiego 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34 BYDGOSZCZ Różycki Maciej Rada Gminy Pruszcz 7 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35 BYTOM II Bartków Maciej  Rada Miejska w Bytomiu 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36 BYTOM II Janas Mariusz Prezydent Bytomia     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37 BYTÓW Malinowski Karol  Rada Miejska w Bytowie 1 9 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38 BYTÓW Daroszewski Janusz  Rada Miejska w Bytowie 2 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39 BYTÓW Sobol  Jędrzej  Rada Miejska w Bytowie 2 9 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40 BYTÓW Barzowski Jerzy  Sejmik Województwa Pomorskiego 1 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41 CHRZANÓW Kasperek Krzysztof Rada Miejska w Chrzanowie 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42 CHRZANÓW Trzaska Janina Rada Powiatu Chrzanowskiego 2 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43 CHRZANÓW Szwajnoch Ewa  Sejmik Województwa Małopolskiego 1 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44 CHRZANÓW Nowak Dominika Rada Powiatu Chrzanowskiego 2 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45 CHRZANÓW Odrzywołek Barbara  Rada Miejska w Chrzanowie 2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46 CHRZANÓW Chodacka Halina  Rada Miejska w Chrzanowie 3 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47 CIECHANÓW Kownacki Wiesław Mateusz Sejmik Województwa Mazowieckiego 4 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48 CIECHANÓW Cichowska Wiesława  Rada Powiatu Ciechanów 1 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49 CIECHANÓW Wiktorowicz Wojciech  Rada Miasta Ciechanów 2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50 CIECHANÓW Marciniak Zygmunt  Rada Miasta Ciechanów 4 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51 CZĘSTOCHOWA Łuczak Agnieszka Rada Miasta Częstochowy 4 4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN MARANDA.MIESZKAŃCY CZĘSTOCHOWY
52 DZIERŻONIÓW II Maniecki  Janusz  Rada Powiatu Dzierżoniowskiego  2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53 DZIERŻONIÓW II Janeczko Kazimierz Rada Powiatu Dzierżoniowskiego  2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54 DZIERŻONIÓW II Borek Janusz  Rada Powiatu Dzierżoniowskiego  3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55 DZIERŻONIÓW II Szpot Janusz  Rada Powiatu Dzierżoniowskiego  4 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56 DZIERŻONIÓW II Wagnerowski Ireneusz  Rada Miejska Dzierżoniowa 1 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57 DZIERŻONIÓW II Kresa Jarosław  Rada Miejska Dzierżoniowa 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58 DZIERŻONIÓW II Kresa Jarosław  Burmistrz Dzierżoniowa     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59 DZIERŻONIÓW II Pieszczoch Piotr  Rada Miejska Dzierżoniowa 2 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60 DZIERŻONIÓW II Patyjewicz Jan  Rada Miejska Dzierżoniowa 2 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61 DZIERŻONIÓW II Zeń Zbigniew  Rada Miejska Dzierżoniowa 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62 GARWOLIN Kurowska Iwona Burmistrz Miasta Garwolina     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63 GARWOLIN Kurowski Maciej Rada Powiatu Garwolińskiego 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64 GDAŃSK II Koralewski Kazimierz  Rada Miasta Gdańska 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65 GDAŃSK II Jandy Mirosław  Rada Miasta Gdańska 5 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66 GDAŃSK II Tul Teresa  Rada Miasta Gdańska 2 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67 GDYNIA Baran Grzegorz Sejmik Województwa Pomorskiego 2 9 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68 GLIWICE Kotlarska Elżbieta  Rada Miasta Gliwice 4 8 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69 GLIWICE Nowakowski Wojciech Rada Miasta Gliwice 4 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70 GLIWICE Mercik Ligia  Rada Miasta Gliwice 2 8 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71 GNIEZNO Kamiński Paweł Rada Miasta Gniezna 4 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72 GNIEZNO Kamiński Paweł Prezydent Miasta Gniezna     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73 GOLENIÓW Guziak Arkadiusz Rada Powiatu w Goleniowie 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74 INOWROCŁAW Bardziński Łukasz Rada Gminy Inowrocław 8 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75 JAROCIN Surdukowski Zbigniew   Burmistrza Jarocina  4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76 JAROCIN Roguszczak Alina   Rada Miejska w Jarocinie  4 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77 KALISZ Ziąbka Małgorzata  Sejmik Województwa Wielkopolskiego 5 9 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78 KALISZ Ziąbka Leszek Rada Miasta Kalisza 3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79 KALISZ Piotrowski Roman Rada Miasta Kalisza 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80 KALISZ Lasiecki Sławomir  Rada Miasta Kalisza 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81 KALWARIA ZEBRZYDOWSKA Hlebowicz Piotr  Rada Powiatu w Wadowicach 3 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82 KATOWICE Sewielska Urszula  Sejmik Województwa Śląskiego 2 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83 KATOWICE Skiba Mariusz  Rada Miasta Katowice 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84 KATOWICE Szmurło Kazimierz  Rada Miasta Katowice 1 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85 KATOWICE Beńko Andrzej  Rada Miasta Katowice 2 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86 KATOWICE Bożek Andrzej  Rada Miasta Katowice 2 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87 KATOWICE Pietrasz Piotr  Rada Miasta Katowice 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88 KATOWICE Bruszewska-Dubiel Irena  Rada Miasta Katowice 3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89 KATOWICE Durska Maria  Rada Miasta Katowice 3 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90 KATOWICE Mrowiec Wiesław  Rada Miasta Katowice 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91 KATOWICE Bąk Jerzy  Rada Miasta Katowice 4 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92 KATOWICE Derylak Marek  Rada Miasta Katowice 4 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93 KATOWICE Panek Krystyna  Rada Miasta Katowice 5 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94 KATOWICE Kurpanik Szymon  Rada Miasta Katowice 5 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95 KIELCE Kuleszyński Józef  Rada Miasta Kielce 5 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96 KNURÓW Russin Rajmund Rada Powiatu Gliwickiego 3 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
97 KOMORNIKI-LUBOŃ Pawłowski Tomasz Rada Powiatu Poznańskiego 5 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98 KONIN Radke Elżbieta Rada Powiatu Konińskiego 6 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99 KONIN Majewska Halina Rada Miasta Konina 1 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100 KONIN Jaworska Katarzyna Rada Miasta Konina 3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101 KONIN Leśniewska Krystyna Rada Miasta Konina 4 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102 KONIN II Itman Zofia Sejmik Województwa Wielkopolskiego 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103 KONIN II Czapski Krzysztof  Rada Miasta Konina 2 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104 KRAKÓW Kapuściński Ryszard Rada Miasta Krakowa 3 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105 KRAKÓW Kosior Bolesław  Rada Miasta Krakowa 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106 KRAKÓW-NOWA HUTA Orłowski Tomasz Sejmik Województwa Małopolskiego 3 5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
107 KUTNO II Rzymkowska Ewa Prezydent Miasta Kutno     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108 KUTNO II Kowalik Daniel  Rada Powiatu Kutnowskiego 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109 KUTNO II Walczewski Tomasz Rada Powiatu Kutnowskiego 2 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110 KUTNO II Czechowski Bartosz Rada Miasta Kutno 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111 LEGIONOWO Szlaga Lech  Rada Miasta Legionowo 2 2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY
112 LIBIĄŻ Rostecki Kazimierz  Rada Miejska w Libiążu 1 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113 LIBIĄŻ Białożyt Adam Rada Miejska w Libiążu 1 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114 LIBIĄŻ Hołownia Klemens Rada Miejska w Libiążu 2 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115 LIBIĄŻ Kozik Krzysztof Burmistrz Libiąża     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116 LIBIĄŻ Kosowski Rafał Sejmik Województwa Małopolskiego 1 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117 LIBIĄŻ Olszowski Andrzej Rada Powiatu Chrzanowskiego 3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118 ŁÓCHÓW Gołaszewski Robert  Burmistrz Łochowa     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119 ŁÓCHÓW Kania Piotr Rada Powiatu Węgrowskiego 3 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120 ŁÓDŹ Szydłowski Adam Rada Miasta Łódź 3 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
121 ŁÓDŹ Gębski Krzysztof Sejmik Województwa Łódzkiego 1 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122 MIELEC Adamczyk Andrzej Rada Miejska w Mielcu 2 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123 MIELEC Zemmel Andrzej Rada Miejska w Mielcu 3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124 MRĄGOWO Misiorna Albina Stanisława Rada Powiatu w Mrągowie 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125 MRĄGOWO Orzoł Mieczysław Rada Powiatu w Mrągowie 1 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126 MRĄGOWO Cieśla Urszula Rada Miejska w Mrągowie  1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127 OLECKO Krajewska Teresa  Rady Powiatu Oleckiego  2 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
128 OLECKO Gontar Czesław  Rady Powiatu Oleckiego  2 3 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
129 OLECKO Szczodruch Antoni  Rady Powiatu Oleckiego  2 4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
130 OLECKO Josiewicz Elżbieta  Rada Miejska w Olecku 1 2 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
131 OLECKO Kłoczko Grzegorz  Rada Miejska w Olecku 1 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
132 OLECKO Leonarczyk Wojciech  Rada Miejska w Olecku 2 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
133 OLECKO Suchocki Piotr  Rada Miejska w Olecku 3 7 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
134 OLECKO Krajewski Józef  Rada Miejska w Olecku 1 5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
135 OLECKO Roszko Marcin  Rada Miejska w Olecku 3 1 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
136 OLECKO Roszko Marcin  Burmistrz Olecka     KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
137 OLECKO Luberecki Mariusz  Wójt Gminy Świętajno     KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA ZIEMI OLECKIEJ
138 PIOTRKÓW TRYB.  Dróżdż Beata Sejmik Województwa Łódzkiego 4 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
139 PIOTRKÓW TRYB.  Kaczorowska Emilia Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 1 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140 PIOTRKÓW TRYB.  Piekarski Andrzej Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141 PIOTRKÓW TRYB.  Wnukiewicz Maria Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 2 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
142 PIOTRKÓW TRYB.  Trzuszczak Andrzej Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143 PIOTRKÓW TRYB.  Pełka Jan Rada Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim 3 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144 PIOTRKÓW TRYB.  Alama Edyta Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 3 9 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145 PIOTRKÓW TRYB.  Ratzinger Barbara Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 1 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
146 PIOTRKÓW TRYB.  Kaczorowska Emilia Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 1 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147 PIOTRKÓW TRYB.  Magiera Jacek Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 1 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
148 PIOTRKÓW TRYB.  Kuźnicki Tadeusz Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 3 8 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
149 PLESZEW Klak Tomasz  Rada Miejska w Pleszewie 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150 PLESZEW Klak Krystian  Rada Powiatu w Pleszewie 1 11 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
151 PLESZEW Trawińska Katarzyna  Rada Miejska w Pleszewie 3 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152 PLESZEW Ostrysz Elżbieta  Rada Powiatu w Pleszewie 1 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153 PLESZEW Reder Ireneusz  Rada Powiatu w Pleszewie 1 11 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
154 PRUSZKÓW Roszkowska Barbara Rada Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy 3 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
155 PRUSZKÓW Roszkowski Maciej Rada Miasta Pruszkowa 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156 PRZYSUCHA Morawski Mirosław  Rada Powiatu Przysuskiego 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
157 PSZCZYNA Cyran Andrzej  Rada Miejska w Pszczynie 2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
158 RADOMSKO Szwedowski Waldemar Rada Miejska w Radomsku 1 1 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
159 RADOMSKO Gzik Krystyna Rada Miejska w Radomsku 1 2 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
160 RADOMSKO Grotowski Marian Rada Miejska w Radomsku 1 3 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
161 RADOMSKO Błasiak Mirosław Rada Miejska w Radomsku 1 4 KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
162 RZESZÓW Sycz Zbigniew Rada Powiatu Rzeszowskiego 2 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
163 SANDOMIERZ Pytka Robert Sejmik Województwa Świętokrzyskiego 1 8 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Siewert Halina Rada Miasta Siemianowice Śląskie 4 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
165 SOPOT II Karasowski  Jan Rada Miasta Sopotu 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
166 SOPOT II Bełbot Marcin Rada Miasta Gdyni 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
167 SOSNOWIEC Baczyńska Jadwiga Sejmik Województwa Śląskiego 7 9 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168 SOSNOWIEC Dudała Piotr Rada Miejska w Sosnowcu 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
169 STAROGARD GDAŃSKI Lipka-Prezlata Agnieszka Rada Miasta Starogard Gdański 3 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
170 STAROGARD GDAŃSKI Gawlik Józef Rada Gminy Starogard Gdański 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
171 STAROGARD GDAŃSKI Nadolska Justyna Rada Miasta Starogard Gdański 1 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172 STAROGARD GDAŃSKI Wiczkowski Sławomir Rada Miasta Starogard Gdański 3 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
173 STAROGARD GDAŃSKI Poćwiardowski Wojciech Rada Miasta Starogard Gdański 2 8 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
174 STAROGARD GDAŃSKI Wałdoch Ryszard Rada Powiatu Starogardzkiego 3 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
175 STAROGARD GDAŃSKI Kaszubowska Lucyna Rada Miasta Starogard Gdański 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
176 STAROGARD GDAŃSKI Gołuńska Monika Rada Miasta Starogard Gdański 2 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
177 STAROGARD GDAŃSKI Kucharczyk Sebastian Rada Miasta Starogard Gdański 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
178 STAROGARD GDAŃSKI Gębura Jerzy Rada Powiatu Gdańskiego 4 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
179 STAROGARD GDAŃSKI Choina Joachim  Rada Miasta Starogard Gdański 1 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
180 STAROGARD GDAŃSKI Hoope Katarzyna  Rada Powiatu Starogardzkiego 2 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
181 STRZEGOM Świątek-Kardela Wioletta  Burmistrz Strzegomia     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
182 STRZEGOM Niepsuj Leszek  Rada Powiatu Świdnickiego 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
183 STRZEGOM Leitner Czesława  Rada Miejska w Strzegomiu 1 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
184 STRZEGOM Molenda Krzysztof  Rada Miejska w Strzegomiu 2 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
185 STRZEGOM Małkowski Adam  Rada Miejska w Strzegomiu 3 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
186 STRZELIN Kubisz Kazimierz  Rada Miejska Strzelina 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
187 STRZELIN Bartkiewicz Zbigniew  Rada Miejska Strzelina 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
188 STRZELIN Dembniak Grzegorz  Rada Miejska Strzelina 2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189 STRZELIN Laszczyński Paweł  Rada Miejska Strzelina 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
190 STRZELIN Laszczyński Paweł  Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
191 STRZELIN Grabas Marian  Rada Powiatu Strzelińskiego 2 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
192 STRZELIN Skorupski Aleksander  Rada Powiatu Strzelińskiego 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
193 STRZELIN Kasprzyszak Wiesław  Rada Gminy w Kondratowicach 9 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
194 SULĘCIN Fabianowicz Zenon Sejmik Województwa Lubuskiego 2 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
195 ŚREM Cieślewicz  Jerzy  Rada Miejska w Śremie 1 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196 TARNOBRZEG Orzechowska Barbara  Rada Miasta Tarnobrzega 2 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
197 TARNOBRZEG Zwolska  Teresa  Rada Miasta Tarnobrzega 2 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
198 TARNOBRZEG Głowacki Mariusz  Rada Miasta Tarnobrzega 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199 TRZEBNICA Szydłowski  Janusz  Burmistrz Trzebnicy     KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
200 TRZEBNICA Szydłowski  Janusz  Rada Miejska w Trzebnicy 4 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
201 TRZEBNICA Małys Łukasz  Rada Miejska w Trzebnicy 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
202 TRZEBNICA Jacukowicz Henryk  Rada Powiatu Trzebnickiego 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
203 TRZEBNICA Krakowiak Wiesław  Rada Powiatu Trzebnickiego 1 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
204 TRZEBNICA Rzeszowska  Elżbieta  Rada Miejska w Trzebnicy 3 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
205 TYCHY Grochowalski Zygmunt Rada Miasta Tychy 5 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
206 WAŁBRZYCH Mucha Beata  Rada Miejska Wałbrzycha 5 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
207 WARKA Sadowska Danuta  Rada Miejska w Warce 15 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
208 WARKA Kijuc Grażyna  Rada Powiatu Grójeckiego 5 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
209 WARKA Czerwiński Wiesław  Rada Powiatu Grójeckiego 5 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
210 WARKA Skowrońska Wiesława  Rada Powiatu Grójeckiego 5 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
211 WARKA Bączek Piotr Rada Powiatu Grójeckiego 5 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
212 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Kluk-Murdzeński Tadeusz  Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 4 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
213 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Figura Dariusz Rada m.st. Warszawy 5 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
214 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Herbich Tomasz Rada m.st. Warszawy 5 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
215 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Podczaski Ryszard Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 1 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
216 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Grzybowski Piotr  Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 2 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
217 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Umiński Sławomir Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 3 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
218 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Komorek Irena Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 4 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
219 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Jeżewski Jacek Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 5 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
220 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Mizerski Zbigniew Rada Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy 5 6 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
221 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Buława Adam Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 1 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
222 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Zasada-Wysocka Beata Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 1 2 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
223 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Rogala Robert Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
224 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Selwant Janina Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
225 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Mazurkiewicz Ryszard Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 3 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
226 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Zaremba Izabella Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 4 3 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
227 WARSZAWA BIELANY-ŻOLIBORZ Grzybowska Joanna Rada Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy 4 5 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
228 WEJHEROWO Mackiewicz-Sasiak Violetta Rada Miejska w Redzie 3 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
229 WĘGRÓW Brzezik Andrzej Rada Miejska Węgrowa 2 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
230 WIEDEŃ Waligóra Andrzej Sejmik Województwa Małopolskiego 2 1 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
231 WIELICZKA Tatomir Bożena Rada Powiatu Wielickiego 3 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
232 WROCŁAW Maryński Piotr Rada Miejska Wrocławia 2 1 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
233 WROCŁAW Szyrocka Iwona Rada Miejska Wrocławia 2 4 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
234 WROCŁAW Szczebak Jolanta Sejmik Województwa Dolnośląskiego 2 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
235 ZGIERZ Staniszewski Przemysław Prezydent Miasta Zgierza     KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO
236 ZGIERZ Staniszewski Przemysław Rada Miasta Zgierza 1 2 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO
237 ZGIERZ Gajda Radosław Rada Miasta Zgierza 1 1 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZEMYSŁAWA STANISZEWSKIEGO
238 ZIELONKA Terlecki Waldemar Rada Miasta Zielonka 3 10 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
239 ŻUROMIN Leśniewska  Ewa  Sejmik Województwa Mazowieckiego 16 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
      PRZYJACIELE KLUBÓW „GAZETY POLSKIEJ”      
ID MIASTO NAZWISKO I IMIĘ URZĄD OKRĘG NUMER KOMITET
1 WŁOCŁAWEK Gembicka Anna Sejmik Województwa 6 7 KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Wybory Samorządowe 2018 - Kluby Gazety Polskiej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress