Tekst alternatywny

Gdańsk II: Zapraszamy na kolejny wyjazd na Jarmark Kaziukowy w Wilnie

Drodzy Państwo,
Wraz z Kresowym Biurem Podróży Jerek organizujemy kolejny wyjazd na Jarmark Kaziukowy w Wilnie. W związku z tym, że do 1 grudnia musimy wiedzieć ile miejsc w hotelu mamy zarezerwować, prosiłabym o wstępne zgłoszenia.
Jeszcze dopracowujemy szczegóły, więc o cenie i szczegółowym programie poinformuję niebawem.
Wyjeżdżamy 28 lutego wczesnym rankiem z Gdańska autokarem. 1 marca weźmiemy udział w uroczystościach ku czci Żołnierzy Wyklętych na Rossie. Odwiedzimy hospicjum im. bł. Michała Sopoćki, które nasz klub objął szczególną opieką. Nie zabraknie zwiedzania wileńskiej starówki z Ostrą Bramą na czele. Piątkowe popołudnie i całą sobotę poświęcimy Kaziukom. Na tym wyjątkowym jarmarku można poczuć atmosferę przedwojennego Wilna, zaopatrzyć się w pyszne chleby, wędliny, sery i miody, popróbować smakołyków kresowej kuchni, nabyć przepiękne wileńskie palmy, ceramikę, wyroby z drewna, wikliny i lnu, poszperać w starociach i napić się litewskiego kwasu chlebowego i piwa.
W niedzielę późnym wieczorem wracamy do Gdańska.
W załączeniu przesyłam kilka fotografii z tego roku – dla zachęty.
Pozdrawiam
Małgorzata Odyniec

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress