Tekst alternatywny

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Spotkanie z Witoldem Waszczykowskim


 

W dniu 20. czerwca na zaproszenie przewodniczącej Klubu „Gazety Polskiej” Aleksandrów Łódzki Kamili Wyderki i Klubowiczów miało miejsce spotkanie Ministra Witolda Waszczykowskiego z mieszkańcami Aleksandrowa Łódzkiego.

Jak wszyscy wiemy 9. czerwca czyli już za 3 tygodnie, odbędą się w Polsce wybory do Europarlamentu i Pan Minister będzie ubiegał się w nich o reelekcję z pozycji nr 1. listy Prawa i Sprawiedliwości. Na kampanijnym szlaku Pan Minister nie tylko przybliżał Aleksandrowianom charakter pracy Europosła ale również, a może nawet przede wszystkim poruszał bieżące tematy związane z miejscem i rolą Polski w Europie. Temat pogadanki „O naszej wolności w Europie” wywołał nie tylko zaciekawienie mieszkańców miasta, ale również wywołał burzliwą dyskusję.

Przewodnicząca Klubu zwracała uwagę na to, że Pan Minister nie tylko jest liderem listy Prawa i Sprawiedliwości w tym okręgu wyborczym, ale też jedyną osobą spośród osób kandydujących w tej kadencji do parlamentu europejskiego, która już od 2019 roku tj. od 5 lat reprezentuje nas w Europie i ma olbrzymie doświadczenie na arenie międzynarodowej. Wszyscy uczestnicy spotkania życzyli Panu Ministrowi nie tylko zwycięstwa w nadchodzących wyborach ale również zdrowia, sił, wytrwałości i serdecznych ludzi wokół.

 

KLUB „GAZETY POLSKIEJ” ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI