Tekst alternatywny

[Andrychów] Uroczystości 3 maja oraz projekcja filmu p.Anity Gargas pt „Anatomia Upadku cz. 2”

W dniu 3 Maja 2014 r. członkowie Klubu Gazety Polskiej Andrychów II na czele z Przewodniczącym Zbigniewem Małeckim oraz kandydatem do Europarlamentu Leszkiem Murzynem upamiętnili 223 lecie rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja poprzez uczestnictwo w uroczystej Mszy Świętej w Kościele św. Macieja w Andrychowie odprawionej w intencji Ojczyzny, a następnie członkowie Klubu GP uroczyście złożyli kwiaty i znicze pod Pomnikiem Grunwaldzkim upamiętniając ten dzień.
Następnie z inicjatywy Przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej Andrychów II Zbigniewa Małeckiego w Kinie Beskid dzięki uprzejmości ks. Stanisława Czernika Proboszcza Parafii św. Macieja w Andrychowie odbyła się emisja filmu Pani Anity Gargas pt „Anatomia Upadku cz. 2” po której odbyło się spotkanie z kandydatem do Europarlamentu Panem Leszkiem Murzynem. Temat spotkania: „Jak budować silną pozycję Polski w UE”.  W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu Gazety Polskiej, radni Rady Miejskiej w Andrychowie: Krzysztof Kubień oraz wielu mieszkańców Ziemi Andrychowskiej i okolic. Po prelekcji Pan Leszek Murzyn odpowiadał na liczne pytania zadawane przez uczestników spotkania.

Na zakończenie Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Andrychów II Zbigniew Małecki serdecznie podziękował wszystkim obecnym za przybycie.
Klub Gazety Polskiej Andrychów II

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress