Tekst alternatywny

Apel przedwyborczy do Polonii Australijskiej

Drodzy Rodacy!

W wyniku naszej akcji protestacyjnej Klubu Gazety Polskiej im. prezydenta R. Kaczorowskiego w Melbourne i nagłośnieniu na skalę zupełnie nieoczekiwaną – w sprawie przywrócenia punktu wyborczego do Domu Polskiego w Rowville, było to przedmiotem interpelacji w Sejmie i okrążyła polonijny Świat. Dało to powód jednemu z lokalnych kunigasów do ataku na moją osobę na stronach „niezależna,pl” niestety jest to członek Związku Polskich Więźniów Politycznych, który notabene nigdy więźniem nie był.

W wyniku naszej akcji pani Konsul przywróciła Dom Polski w Rowville, jako punkt wyborczy mamy nadzieję, że na zawsze. Odbyło się tam już ostatnie referendum, w którym wzięło udział, 26 osób, z czego 6 stanowiła Komisja Wyborcza pozostali prawdopodobnie byli to ci (nie wszyscy) ostatnio udekorowani przez Komorowskiego tuż przed odejściem.

Zamieszanie to może być powodem zniechęcenia wielu osób, dlatego należy z naszej strony rozpocząć akcję uświadamiającą jak ważne będą te najbliższe parlamentarne wybory.

Po raz pierwszy autentycznie mamy szansę odzyskać Polskę na prawdę i przekształcić ją na miarę naszych oczekiwań i marzeń.

Po okrągłym stole w roku 1989 Polska, co prawda odzyskała wolność zewnętrzną, ale w wyniku polityki grubej kreski Polska pozostała zniewolona wewnętrznie z zachowaniem pewnych atrybutów wolności, podczas gdy postkomuna i kolaboranci z tzw.opozycji demokratyczne zdominowanej głównie przez lewicę laicką, czyli tych z rodzin które zdradziły Mojżesza dla marksizmu i korzystały z przywilejów III RP pełnymi garściami.

Po 76 latach mamy realną szansę po raz pierwszy na uzyskanie pełnej wolności, mamy szansę na to, aby uczynić nasz Kraj państwem, gdzie prawo będzie znaczyć prawo, wobec którego wszyscy będą równi, a sprawiedliwości będzie znaczyć sprawiedliwość. Mamy szansę, aby osądzić i ukarać większość, jeżeli nie wszystkich zdrajców i malwersantów.

Pamiętać musimy, że tej naszej szansy świadomi są również nasi wrogowie. Część z nich już próbuje ustawić się do nowego kierunku wiatru, ale ogromna ich większość czując się zagrożona zrobi wszystko, aby sfałszować te wybory jak może nigdy do tej pory. Bardzo poważny wyłom w tej pokojowej walce o wolność już uczyniliśmy w czasie wyborów prezydenckich. Jest to tylko przyczółek, bardzo ważny i możemy sobie pogratulować tego sukcesu, ale nie możemy spocząć na laurach, najważniejsze zwycięstwo jest przed nami. Potrzebna jest pełna mobilizacja zarówno tych, którzy mogą głosować jak również tych, którzy będą mogli wziąć udział w kontroli wyborów.

Potrzebujemy zwycięstwa wyborczego, które da partii Polskiej przewagę konstytucyjną, to jest 64%, jest to możliwe zakładając, że Kopacz nie będzie podmieniona przez kogokolwiek innego na stanowisku przywódcy PO. Jest to możliwe tylko wtedy, jeżeli ci wszyscy nawiedzeni i niezłomnie przekonani o swoim mistycznym posłannictwie jak Grzegorz Braun, Korwin Mikke i inni z obozu tzw. prawicy opamiętają się i wycofają swoje uczestnictwo w wyborach, popierając jedyną realną silę, jaką jest PiS.

Jeśli tego nie zrobią to wpiszą się do koalicji antypolskiej, w której liderem jest PO i te parę procent głosów zmarnowanych po stronie prawej może zdecydować o losach Polski. Obyśmy nie musieli przypominać fragmentu z „Wesela” Wyspiańskiego, „Miałeś chamie złoty róg, miałeś czapkę z pawich piór, ostał ci się jeno sznur”. Powodowani wiarą i nadzieją w to, że św. Jan Paweł II, który został ogłoszony patronem bieżącego roku przez obecny parlament na ostatnim posiedzeniu przed Bożym Narodzeniu, gdzie niemal jednogłośnie zostało to przegłosowane, za wyjątkiem tylko nielicznych jak Palikot, Grodzka i kilka głosów z SLD. Duch naszego Papież działa, czego mamy namacalne znaki i dowody, jak chociażby daty ważnych wydarzeń wybierane przecież przez antypolaków.

Apelujemy do wszystkich tych, którzy mogą wziąć udział w wyborach (warunek – ważny polski paszport), o zarejestrowanie się we właściwym czasie dzwoniąc do konsulatu lub wchodząc na stronę internetową tegoż konsulatu.

Ci, którzy wymagają pomocy w rejestracji proszeni są o telefoniczny kontakt z niżej podpisanym na telefon (03) 9551 7071 lub 0418 325 530.

Na dwa tygodnie przed wyborami to jest 4 października w niedzielę będziemy służyć pomocą w rejestracji w Domu Polskim w Rowville prosimy o przyniesienie ważnego polskiego Paszportu.

Należy się rejestrować do głosowania bezpośredniego w punktach wyborczych, gdzie mamy pełną kontrolę nad procesem wyborczym, z głosami korespondencyjnymi taka kontrola jest niemożliwa.

Stanisław Zdziech – przewodniczący Klubu Gazety Polskiej im. Prezydenta R. Kaczorowskiego w Melbourne

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress