Tekst alternatywny

Cień Tajnych Służb – red. Dorota Kania w Andrychowie.

Na zaproszenie Przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej Andrychów II Zbigniewa Małeckiego w dniu 24 listopada 2013 r. odbyło się spotkanie z jedną z czołowych dziennikarzy śledczych w Polsce z Panią Dorotą Kanią. Tematem spotkania było: „Tajne służby w służbie III RP” oraz prezentacja książki pt. „Cień Tajnych Służb”. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu Gazety Polskiej, radni Rady Miejskiej w Andrychowie: Krzysztof Kubień, Jan Sordyl oraz wielu mieszkańców Ziemi Andrychowskiej i okolic. Pani Redaktor Dorota Kania przestawiła zebranym powiązania polityków ze światem tajnych służb bezpieczeństwa PRL-u. Opisała różne podejrzenia i cienie na sprawy licznych samobójstw, popełnianych przez osoby świata polityki i biznesu. Poruszyła również wątki najbogatszych ludzi biznesu z aparatem komunistycznej bezpieki w naszym kraju. Poruszony został również temat tragedii pod Smoleńskiem, Pani Redaktor porównała działania służb specjalnych w okresie zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki a działania rządu i służb państwowych w wyjaśnieniu tragedii smoleńskiej.

Po prelekcji Pani Redaktor Dorota Kania odpowiadała na liczne pytania zadawane przez uczestników spotkania, a po spotkaniu udzielała licznie autografy w swojej książce „Cień Tajnych Służb”.

Na zakończenie Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Andrychów II Zbigniew Małecki serdecznie podziękował wszystkim obecnym za przybycie, a przede wszystkim podziękował Pani Redaktor DorocieKania za przyjęcie zaproszenia na spotkanie z mieszkańcami i mimo napiętego kalendarza znalazła czas i gościła w Andrychowie.

Klub Gazety Polskiej Andrychów II

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress