Tekst alternatywny

Dąbrowa Górnicza: Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim

W dniu 17 kwietnia 2018r Klub Gazety Polskiej Dąbrowa Górnicza po raz kolejny gościł najbardziej inwigilowanego i prześladowanego dziennikarza śledczego w Polsce tj. Wojciecha Sumlińskiego.
W. Sumliński przyjechał do nas zaledwie 4 dni po premierze swojej najnowszej książki pt. „To tylko mafia”.
Książkę tę współtworzyło trzech autorów: W. Sumliński, były funkcjonariusz ABW Tomasz Budzyński i Jarosław Sokołowski ps. „Masa”.
Książka ta powstała w oparciu o informacje jakie w ostatnim czasie zdecydował się przekazać W. Sumlińskiemu były gangster z grupy „pruszkowskiej”, najsłynniejszy świadek koronny w Polsce.
Dotyczyły one powiązań zorganizowanej grupy przestępczej ze światem polityki i służb specjalnych. To wiedza o której nie mówił prokuratorom będąc świadkiem koronnym. Obawiał się o swoje życie, ponieważ wiedział, że ujawniając prawdę o politykach nikt i nic nie byłoby w stanie go ochronić.
Informacje te przed upublicznieniem w książce „To tylko mafia” W. Sumliński razem z T. Budzyńskim zweryfikowali i sprawdzili.
W publikacji poznajemy prawdę o politykach m.in. SLD i byłej Unii Wolności (obecnie PO) tj. Oleksym, Millerze, Lewandowskim, Tusku, Komorowskim i wielu innych.
To historia układu zawiązanego na szczytach władzy gdzie uzupełniając się wzajemnie współpracowali ze sobą politycy, prezydenci, premierzy, tzw. autorytety moralne”, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, wywiadu i kontrwywiadu.
Przerażająca rzeczywistość, która wyjaśnia dlaczego i dzięki komu nasze państwo staczało się na przysłowiowe dno.
Nasuwa się tutaj cytat z którym spotkaliśmy się w internecie, a mianowicie „Każde państwo miało swoją mafię, tylko w Polsce mafia miała swoje państwo”.
Spotkania z Wojciechem Sulińskim zawsze gromadzą wielu ludzi. Przychodzą oni poznać prawdę, która przez wiele lat była dla nich niedostępna i nieosiągalna.
Każda książka pana Wojtka to kolejny element tzw „puzla” mrocznej układanki o naszym państwie. Państwie rozkradanym, będącym w rekach osób dla których „Bóg, Honor, Ojczyzna” to puste i nic nie znaczące slogany.
Ostrzega przed formacjami politycznymi (głównie SLD i PO), które ciągle chcą mieć wpływ na nasze państwo.
Przed zbliżającymi się wyborami to wiedza bezcenna.

Klub Gazety Polskiej Dąbrowa Górnicza

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress