Tekst alternatywny

[DUDA 2020] Grodków popiera Prezydenta Andrzeja Dudę oraz rozdaje Express Wieczorny

Poniżej zdjęcia z akcji wyborczej z naszym poparciem dla Prezydenta A. Dudy przeprowadzonej przez Klub Gazety Polskiej w Grodkowie. Nasz Klub w ostatnich latach przeprowadził w gminie Grodków profesjonalnie akcje wyborcze do sejmu, senatu, europarlamentu a teraz na prezydenta RP. W wyborach do sejmu wsparliśmy Janusza Kowalskiego – obecnego wiceministra aktywów państwowych., który dzięki nam zyskał w gminie Grodków swój drugi najlepszy wynik procentowy, niemal ex aequo ze swoim pierwszym najlepszym wynikiem na terenie całego województwa. W wyborach do europarlamentu działaliśmy na rzecz europoseł Pani Beaty Kempy, a do senatu na rzecz senatora Jerzego Czerwińskiego.
W czwartek rozdaliśmy na targu w Grodkowie Express Wieczorny w liczbie 500 sztuk ( co stanowi wielką liczbą jak na nasz region), a resztę roznieśliśmy po skrzynkach w mieście i rozwieźliśmy po wsiach w gminie. Łącznie 4 tys sztuk. Także w ruch poszły ulotki, gazetki i banery ze sztabu Prezydenta.

Daniel Potocki,
Klub Gazety Polskiej w Grodkowie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress