Tekst alternatywny

DUDA 2020 | Jutro ostatni wiec A. Dudy przed ciszą wyborczą. Kluby „GP” zapowiadają demonstrację poparcia

DUDA 2020 | Jutro ostatni wiec A. Dudy przed ciszą wyborczą. Kluby „GP” zapowiadają demonstrację poparcia

Jutro, w ostatnim dniu kampanii wyborczej Klub „Gazety Polskiej” z Nowego Sącza organizuje demonstrację poparcia dla prezydenta Andrzeja Dudy. Spotkanie z głową państwa odbędzie się na rynku starosądeckim o godzinie 22:00, ale klubowicze stawią się na miejscu już godzinę wcześniej, by rozdawać mieszkańcom egzemplarze „Gazety Polskiej Codziennie”.

Jak podkreślił w rozmowie z Niezalezna.pl Dariusz Mroczek z nowosądeckiego Klubu „Gazety Polskiej”, uczestnicy „wykrzyczą” prezydentowi swoje poparcie. 

W wiecu wezmą udział dwie sekcje Klubów „Gazety Polskiej”, działające w tym mieście, ale zaproszeni zostali także klubowicze z ościennych miejscowości: z Limanowej, Bochni, Myślenic i Mszany Dolnej.

Nasz rozmówca wskazał na emocjonalny stosunek mieszkańców Nowego Sącza do Andrzeja Dudy, z uwagi na fakt, że jego dziadkowie pochodzili właśnie z tego miasta. – Uważamy go za naszego rodaka, dlatego „wykrzyczymy” mu nasze poparcie – powiedział Dariusz Mroczek.

– To jest najlepszy prezydent i można go porównać tylko z Lechem Kaczyńskim – dodał.

Poinformował także o nagminnym niszczeniu banerów wyborczych prezydenta Andrzeja Dudy.

– Rozwożę coraz to nowe banery. Poszła tu taka plotka, że za wycięcie głowy z banneru Andrzeja Dudy płaci się 10 zł. Nie niszczą całego banneru, tylko wycinają głowę. I to wzmaga w nas złość. Jutro na rynku wykrzyczymy nasze poparcie, ale również złość, że jesteśmy tak przez opozycję traktowani

– powiedział Dariusz Mroczek.

W piątek, o godz. 12 także pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, spotkają się kluby „Gazety Polskiej”, których członkowie będę zachęcać Polaków do oddania głosu w wyborach prezydenckich na kandydata Zjednoczonej Prawicy. O godz. 19 natomiast rozpocznie się manifestacja poparcia dla Andrzeja Dudy. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Adam Borowski, przewodniczący warszawskiego klubu „GP”.

Źródło: https://niezalezna.pl/337168-jutro-ostatni-wiec-a-dudy-przed-cisza-wyborcza-kluby-gp-zapowiadaja-demonstracje-poparcia

niezalezna_logo

Nowy Sacz Andrzej Duda

Przewodniczący Klubu „GP” Tomasz Baliczek z dziećmi na spotkaniu z Andrzejem Dudą 5 lat temu.

750-200 - Banner Poparcie — kopia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress