Tekst alternatywny

DUDA 2020|Kluby „Gazety Polskiej” wspierają prezydenta. W całej Polsce wiece poparcia dla Andrzeja Dudy

DUDA 2020|Kluby „Gazety Polskiej” wspierają prezydenta. W całej Polsce wiece poparcia dla Andrzeja Dudy

W całej Polsce odbywają się dziś wiece poparcia dla Andrzeja Dudy. Kluby „Gazety Polskiej” mobilizują się, by na ostatniej prostej wesprzeć prezydenta walczącego o reelekcję. Od godz. 12 pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, członkowie klubów „Gazety Polskiej” zachęcają Polaków do oddania głosu w wyborach prezydenckich na kandydata Zjednoczonej Prawicy. O godz. 19 natomiast rozpocznie się manifestacja poparcia dla Andrzeja Dudy.

Wciąż obowiązujący reżim sanitarny ogranicza nas do manifestowania w maksymalnej liczbie 150 osób. To najwyższy czas, by wyrazić poparcie wobec pana prezydenta. Ostatnim rzutem na taśmę zamanifestujemy poparcie dla kontynuacji Dobrej Zmiany – powiedział nam Adam Borowski, jeden z głównych organizatorów warszawskiego wiecu.

Podkreślimy przy tym, jak ważna jest harmonijna praca pomiędzy prezydentem a rządem – dodaje.

Opozycjonista z czasów PRL przyznaje, że „nie ma szansy na jakiekolwiek reformy, sensowne rządzenie z prezydentem opozycyjnym”.

Oprócz wiecu poparcia pod Pałacem Prezydenckim, Klubowicze mobilizują się już od kilku dni w wielu miejscowościach w całej Polsce. Między innymi w Skierniewicach, Tychach, Nowym Sączu, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, czy Tarnowskich Górach, a nawet w Paryżu, czy Waszyngtonie.

Po Gdańsku jeździ samochód z banerem Klubu „Gazety Polskiej” z wizerunkiem Andrzeja Dudy.

Gdansk_2020_06_21 (2)

Klub Gazety Polskiej im. Henryka Glassa „Chudego Wilka” w Dąbrowie Górniczej 20 czerwca razem z posłami R. Warwasem, W. Andzlem i europosłanką J. Wiśniewską, wziął udział w spotkaniu Łączymy Polskę, wspierającym Prezydenta Andrzeja Dudę w Dąbrowie Górniczej.

Dabrowa Gornica Duda

21 czerwca klubowicze wzięli udział w spotkaniach w Chorzowie i Tychach, organizowanych przez europosłanki PiS Jadwigę Wiśniewską i Izabelę Kloc. W czasie spotkania w Tychach klubowicze rozdawali ulotki Prezydenta Andrzeja Dudy, darmowe egzemplarze Gazety Polskiej, dzieci zostały obdarowane papierowymi flagami narodowymi.

21 czerwca pod Radiostacją Gliwicką z hasłem „Łączy nas Polska” zorganizowane zostało spotkanie poprowadzone przez europosłankę Jadwigę Wiśniewską. Klubowicze, którzy zebrali się, by okazać wsparcie prezydentowi Dudzie, rozdali 2 tysiące egzemplarzy Gazety Polskiej Codziennie.

Gliwice_2020_06_21_3

„Rozpoczęliśmy ostatni tydzień kampanii wyborczej od sobotniego rozwieszania bannerów – łącznie ok. 80 szt. (na zdjęciach: Wólki w Nowym Sączu (już zerwany – w poniedziałek będzie nowy) i obwodnica Starego Sącza) i niedzielnego wyjazdu na wiec do Krakowa” – powiadomił nas Dariusz Mroczek z Klubu „Gazety Polskiej” w Nowym Sączu.

.

.

.

.

.

Ks. prałat Franciszek Resiak poświęcił „Duda maluszka” przygotowanego przez Klubowiczkę z Tychów – Majkę Sołtys na akcję promocyjną Prezydenta Andrzeja Dudy. 

Tychy Duda

Klub „Gazety Polskiej” w Skierniewicach również wspiera Andrzeja Dudę.

Skierniewice

Swoje poparcie dla prezydenta pokazali dziś również klubowicze w Brzozowie.

Brzozow_2020_06_25   Brzozow_2020_06_25_a

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Poparcie dla Andrzeja Dudy widoczne było również podczas jego wizyty w Waszyngtonie, gdzie został przywitany przez tłumy Polaków – również z Klubów „Gazety Polskiej”.

 

Źródło: https://niezalezna.pl/337497-kluby-gazety-polskiej-wspieraja-prezydenta-w-calej-polsce-wiece-poparcia-dla-andrzeja-dudy

Beata Mańkowska

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress