Tekst alternatywny

Dziś ostatni dzień VIII Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”


Jak podaje portal niezalezna.pl dziś trzeci, ostatni dzień VIII Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”. Zaplanowane są wystąpienia klubowe, podczas których nastąpi podsumowanie zjazdu. Później odprawiona zostanie Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Pierwszego dnia dyskutowano na temat polityki zagranicznej. Podczas panelu dyskusyjnego głos zabrali wiceminister infrastruktury Grzegorz Witkowski oraz europoseł Ryszard Czarnecki, którzy w tym kontekście wskazali, konieczność m.in. rozwoju strategicznych inwestycji. Z kolei, w drugim panelu „Ludobójstwo putinowskiej Rosji” głos zabrał m.in. były ambasador Ukrainy w USA, Jurij Szczerbak, który poruszył kwestię broni atomowej, zarówno na Ukrainie, jak i w Polsce.

Wczoraj odbył się panel dziennikarski z udziałem dziennikarzy Gazety Polskiej, w tym redaktora naczelnego Tomasza Sakiewicza, redaktor naczelnej Katarzyny Gójskiej. W trakcie drugiego dnia uczestnicy wzięli również udział w panelach dyskusyjnych poświęconych m.in. takim tematom jak reparacje wojenne wobec Polski, czy polityka rodzinna. Odbyły się także spotkania z gośćmi specjalnymi – prezes Trybunału Konstytucyjnego Julią Przyłębską oraz marszałkiem seniorem i byłym szefem MON Antonim Macierewiczem.

Program trzeciego dnia rozpocznie się panelem klubowym i podsumowaniem VIII Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”. O godzinie 12 odprawiona zostanie uroczysta msza św. w intencji ojczyzny, a o 13.00 odbędzie się oficjalne zakończenie Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”.

źródło: niezalezna.pl

Zjazd_2022.09_30_001

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress