Tekst alternatywny

Elbląg II: piknik patriotyczny

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
10 kwietnia po uroczystości złożenia wiązanki kwiatów w miesięcznice mordu w smoleńsku, klub nasz zorganizował piknik patriotyczny na którym zaszczycili swoją osobą również przyjaciele i członkowie naszego klubu z Działdowa i Grudziądza.

Od zaprzyjaźnionych wielkiego serca patriotów z Żywiecczyzny, a konkretnie z miejscowości Brzuśnik, Kazia Tlałki, przewodniczący Klubu „GP” p. Bugusław  Tadrowski otrzymał prezent urodzinowy – kapelusz góralski.

Był to gest przyjęcia  do społeczności górali z Brzuśnika i okolic, gest zaufania.

Towarzystwu patriotycznemu Żywiecczyzny z jej prezesem Kazimierzem Tlałką i  klubowi przewodniczący życzył dalszej owocnej pracy na rzecz ukochanej Ojczyzny.

Takich patriotów POLSKA potrzebuje, takich patriotów, nasze zadanie, przygotować.

 Klub Gazety Polskiej Elbląg II im. LECHA KACZYŃSKIEGO

 

ElblagII_2017_09_12

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress