Tekst alternatywny

Jan Pietrzak podczas demonstracji Klubów Gazety Polskiej: Nie możemy się poddawać terrorowi!


„Nie może być tak, że Polska granica jest miejscem do zabawy w berka dla niedouczonych posłów” – mówił podczas manifestacji „Nie wygasicie Polski” znany satyryk Jan Pietrzak. Jak dodał, polska granica ma być chroniona.

W Warszawie rozpoczęła się manifestacja środowisk Klubów Gazety Polskiej pod hasłem „Nie wygasicie Polski”. To wielki, patriotyczny sprzeciw wobec ostatnich praktyk unijnych sędziów i polityków w stosunku do Polski. Do stolicy przyjechali klubowicze z całej Polski. Są również przedstawiciele innych stowarzyszeń.

Jako pierwszy głos zabrał Jan Pietrzak, znany satyryk.

Nie może być tak, że Polska granica jest miejscem do zabawy w berka dla niedouczonych posłów. Nie jest po to, żeby bawić się w chowanego – powiedział. –  Polska granica ma być chroniona. Polakom też się źle wiodło, ale jesteśmy nauczeni, by bronić naszej granicy. 

Nie możemy się poddawać terrorowi histerycznych polityków. To jest zmasowany atak!

– Takie rzeczy same się nie dzieją, ktoś to wymyślił, w jakimś sztabie to opracowano – tę napaść na Polskę. Ale wspólnie to pokonamy!

– podsumował Pietrzak.

źródło: https://niezalezna.pl/413186-jan-pietrzak-podczas-demonstracji-klubow-gazety-polskiej-nie-mozemy-sie-poddawac-terrorowi | www.niezalezna.pl

Foto. Telewizja Republika