Tekst alternatywny

Jedziemy na Marsz Niepodległości! (miejsce zbiórki)

Jedziemy na Marsz Niepodległości!

———-

Kluby „Gazety Polskiej” spotkają się 11 listopada o godz. 13.00 na pl. Malachowskiego przy pomniku Polskiej Organizacji Wojskowej (są to okolice pl. Piłsudskiego).

———-

Po haniebnej i antypolskiej decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz, która zakazała Marszu Niepodległości w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, podjęliśmy decyzję, że Kluby „Gazety Polskiej” oficjalnie będą uczestniczyć w biało-czerwonym marszu. Marsz będzie miał charakter uroczystości państwowych. Szybka decyzja prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego, że organizacją marszu zajmie się rząd, a Prezydent Andrzej Duda obejmie wydarzenie Patronatem Narodowym zmobilizowała Polaków, którzy będą chcieli pokazać wszystkim zaprzańcom, jak rozumieją patriotyzm i miłość do ojczyzny. To niesłychane co się stało! Wszędzie na świecie ludzie, którzy mają za nic swój kraj, swoich obywateli, nie mogliby uczestniczyć w życiu publicznym, a ich obecność wywoływałaby zażenowanie i niesmak. To, że tak się nie dzieje staje się wręcz niebezpieczne dla Polski.
Proszę wszystkich członków Klubów „Gazety Polskiej” o wzięcie udziału w Marszu Niepodległości. Pokażmy wszystkim zaprzańcom, że jesteśmy razem, że razem obronimy Polskę przed ludźmi, którzy mówią, że „Polskość to nienormalność”.

Ryszard Kapuściński
Prezes Klubów „Gazety Polskiej”

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress