Tekst alternatywny

Klub „GP” melduje się na wiecu Dudy! „Widać Was najbardziej”

Dzisiejsze spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z wyborcami w Tarnowie zgromadziło wielu sympatyków głowy państwa. Wśród zebranych, wyraźnie dostrzegalna była reprezentacja Klubu „Gazety Polskiej” z Dąbrowy Tarnowskiej. „Widać Was najbardziej!” – napisał na Twitterze Tomasz Sakiewicz.

– Od 5 lat prowadzę politykę dbałości o polską rodzinę, dbałości o bezpieczeństwo Rzeczypospolitej, dbałości o to, aby ludzie mieli pracę, i aby ta praca była rzetelnie i uczciwie wynagradzana, (politykę) dbałości o to, aby Polska się rozwijała, aby w Polsce były realizowane inwestycje, które są potrzebne dla jej rozwoju, wreszcie dbałości o (…) godność, o godność nas Polaków, o godność naszego kraju, naszej ojczyzny, o to, byśmy zajmowali należne nam miejsce w Europie i w świecie

– mówił prezydent.

Andrzej Duda zaznaczył, że prowadzi też politykę „dumy z naszych bohaterów i mówienia prawdy o historii takiej, jaka była”. – A przede wszystkim dumnego reprezentowania Polski poza granicami, tak, jak odpowiada to naszej wielkości, naszemu miejscu w Europie – podkreślił prezydent.

Na wiecu pojawiła się także reprezentacja Klubu „Gazety Polskiej” z Dąbrowy Tarnowskiej.

Za obecność na zgromadzeniu podziękował redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz.

źródło: https://niezalezna.pl/336615-klub-gp-melduje-siena-wiecu-dudy

niezalezna_logo

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress