Tekst alternatywny

Kluby „GP” przywitały premier w Berlinie

Członkowie klubów Gazety Polskiej z Berlina i Hamburga oraz Polscy Patrioci na emigracji powitali transparentami i polskimi flagami Naszą Panią Premier Beatę Szydło w Berlinie przed urzędem kanclerskim(Kanzleramt). Patrioci Polscy czekali na przyjazd Pani Beaty już od godz. 11:00 .Kawalkada samochodów tuż przed godz. 12:00 przybyła do Kanzleramtu.Pani Beata pozdrowiła machając ręką manifestantów.Po spotkaniu Pani Premier Beaty Szydło z Panią Kanclerz Angelą Merkel manifestanci ponownie transparentami ,flagami i głośnym Beata, Beata żegnali odjeżdżającą z urzędu kanclerskiego (Kanzleramtu) Naszą Rodaczkę,która udawała się na wykład do Humboldt Carré,będąc zaproszona przez fundację Körbera.Tam demostrowali KOD-owcy i lewica,ale przybyli z odsieczą Naszej Pani Premier Patrioci Polscy z RFN.Zagłuszali głośnym skandowaniem Beata, Beata gwizdy i okrzyki KOD-owców i ludzi lewicy.


 

http://niezalezna.pl/76238-kluby-gp-przywitaly-premier-w-berlinie
Dziś przez Urzędem Kanclerskim (Kanzleramt) w niemieckiej stolicy członkowie klubów „Gazety Polskiej“ z Berlina i Hamburga powitali transparentami oraz polskimi flagami premier Beatę Szydło.

Szefowa polskiego rządu przybyła do siedziby kanclerz Niemiec Angeli Merkel tuż przed godz. 12. – Jednak zaczęliśmy się zbierać przy siedzibie niemieckiej kanclerz o wiele wcześniej. Pani premier pozdrowiła nas machając ręką – mówi portalowi niezalezna.pl przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” Berlin-Brandenburg Józef Galiński.

Polacy doczekali do zakończenia rozmów i ponownie transparentami, flagami i głośnymi okrzykami „Beata, Beata” pożegnali polską premier. Szefowa polskiego rządu udała się na wykład, zorganizowany przez Fundację im. Körbera, zajmującą się m.in. propagowaniem międzynarodowego dialogu społecznego.

Według relacji klubowiczów „GP” pod budynkiem, gdzie odbywał się wykład, przeciwko rządowi demonstrowali zwolennicy KOD oraz przedstawiciele lewicy. Jednocześnie w tymże miejscu odbyła się kontrdemonstracja zwolenników premier Beaty Szydło, która ponownie skandowała – „Beata, Beata”.