Tekst alternatywny

Kluby GP witają Panią Premier w Berlinie

Kluby GP witają Panią Premier w Berlinie

W piątek przybyła do Berlina z oficjalna wizyta Pani Premier Beata Szydło. Wielu polskich patriotów zgromadziło się  przed urzędem kanclerskim .Na miejsce powitania Pani Premier przybyli przedstawiciele Klubów GP w Berlinie a także członkowie Klubu GP w Hamburgu. Inne grupy oraz osoby z PMK (jako główny organizator) przybyły z wieloma flagami a jedna była bardzo duża, która powiewała wysoko ponad naszymi głowami.

Wzdłuż ulicy widać było dużo biało-czerwonych flag i banerów a podczas przejazdu auta z Panią Premier można było zauważyć jej uśmiech i pozdrawiające nas gesty.
Po spotkaniu z Panią kanclerz Angela Merkel, Pani Premier Beata Szydło udała się do Hummbold Carre, gdzie w fundacji Körbera przedstawiła zgromadzonym gościom zarysy polskiej polityki zagranicznej.
W pobliżu miejsca wykładu, nasza grupa ustawiła się naprzeciwko drzwi wejściowych po drugiej stronie ulicy i gdy Pani Premier wysiadła z auta, zaczęliśmy głośno skandować „Beata…Beata ….”  Pani Premier odwróciła się do naszej grupy, uśmiechnęła się, podniosła obie ręce do góry i z symbolem „V” pozdrawiała nas. Był to bardzo miły gest i wówczas wiedzieliśmy, że nasza wspólna akcja w tym dniu była bardzo udana.

(Klub GP)

Berlin_2016_02_15_1 Berlin_2016_02_15_6 Berlin_2016_02_15_5 Berlin_2016_02_15_4 Berlin_2016_02_15_3 Berlin_2016_02_15_2