Tekst alternatywny

KONIN | 11. Rocznica Tragedii nad Smoleńskiem


KONIN | 11. Rocznica Tragedii nad Smoleńskiem

To dla nas ważna i bolesna rocznica  szczególnie, że mamy klubowych patronów M L Kaczyńskich. Tak rozpoczęła się 11 Rocznica Tragedii nad Smoleńskiem z 10.04.2010 roku organizowana przez Klub Gazety Polskiej im. M L Kaczyńskich w Koninie.

Pod tablicą na ścianie kościoła Parafii M Kolbe poświęconej wszystkim Ofiarom tragedii  z 10.04.2010 r wraz z Proboszczem Prałatem R. Cyrułowskim  odmówiliśmy modlitwę za wszystkich tragicznie zmarłych i złożyliśmy wiązanki kwiatów w delegacjach od Wojewody Wielkopolskiego M. Zielińskiego składała doradca Wojewody M. Rakiewicz, pani J. Szczechowska wraz p. Sebastianem Antczakiem składała kwiaty w imieniu  Sekretarza Stanu, Zastępcy Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów p. Z.Hoffmanna  Posła na Sejm R P, Poseł na Sejm RP p. L.Galemba , Radne K Jaworska i K. Leśniewska złożyły kwiaty od Posła RP W. Czarneckiego, Członkowie Klubu Gazety Polskiej i Mieszkańcy. Zapalono znicze.

Symbolicznie złożono czerwone róże i zapalono znicze również pod pomnikiem katyńskim. W całej Uroczystości przestrzegano zasad epidemiologicznych, wszyscy mieli maseczki.

Krystyna Leśniewska

Klub Gazety Polskiej Konin

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress