Tekst alternatywny

Ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski Człowiekiem Roku 2008 Klubów Gazety Polskiej


Ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski Człowiekiem Roku 2008 Klubów Gazety Polskiej

Na tradycyjnym corocznym spotkaniu opłatkowym w klubie krakowskim „Gazety Polskiej” odbyła się niezwykle miła uroczystość uhonorowania przez kluby „Gazety Polskiej” ks. Tadeusza Isakowicza – Zaleskiego tytułem Człowieka Roku 2008.

Uroczystość zgromadziła liczne grono klubowiczów, sympatyków „Gazety Polskiej” i przyjaciół ks. Tadeusza . Jak zwykle nie zawiódł redaktor naczelny Tomasz Sakiewicz; przybył również znakomity fotografik Stanisław Markowski, artysta, poeta Adam Macedoński i wielu innych znamienitych gości, nie zabrakło przyjaciół z innych klubów – Marty Święcickiej, czy Jurka Keniga. Niestety, zaproszonych parlamentarzystów nieoczekiwanie zatrzymały wydarzenia w sejmie.

Prof. Franciszek Mauer honorowy członek klubu gliwickiego specjalnie na tę uroczystość namalował dla ks. Tadeusza piękny obraz, który wręczyła w jego imieniu Marta Święcicka.

Po okolicznościowych wystąpieniach dzielono się opłatkiem i składano sobie życzenia, w których przebijała troska o Polskę i najbliższą wspólną przyszłość. A potem przy akompaniamencie gitary śpiewano kolędy intonowane a to przez ks. Tadeusza czy dysponującego wspaniałym głosem Romana Hnatowicza. Wspaniały posiłek przygotowany przez szefów kuchni kawiarni Moliere i parę lampek przedniego gruzińskiego wina dopełniły ten wzruszający wieczór i nastroiły uczestników spotkania do trwających do późna rozmów.

R.K.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress