Tekst alternatywny

List Krakowskiego Klubu GP: Szanowny Panie Prezydencie

Szanowny Panie Prezydencie
 
Jesteśmy pana wyborcami, a także tymi, którzy zaufali i głosowali na obóz zjednoczonej prawicy. Wierzymy, że zjednoczonej dla dokonania dobrej zmiany w Polsce. Zmiany upragnionej i oczekiwanej od tak dawna.
Pana wygrana, a potem wynik wyborów do parlamentu były dla nas czasem ogromnej radości i nadziei. Był to efekt wspólnej ciężkiej pracy. Jarosław Kaczyński powiedział, że utorował Pan drogę Prawu i Sprawiedliwości do zwycięstwa.
Jesteśmy świadomi, że żadne działanie nie jest wolne od popełniania błędów i nie ma ludzi nieomylnych. Tym bardziej gdy stają w obliczu bardzo trudnych zadań, ogromu pracy i odpowiedzialności.
Mamy jednak głęboką ufność, że ci, którym uwierzyliśmy kierują się głoszonymi przez siebie wartościami i mimo oczywistych różnic mają na względzie dobro Polski i Polaków.
Teraz w związku z reformą wymiaru sprawiedliwości pojawia się jednak poczucie kryzysu, który budzi nasz niepokój. Poczucie zachwiania się wspólnoty, która pozwala czuć się bezpiecznie w obecnym, pełnym zagrożeń, świecie.  
Jeżeli jednak wszystkich łączy wspólny cel, to kryzys może stać się szansą. Szansą na wypracowanie lepszej współpracy i wzajemnego wspierania się.
Wierzymy, że nasze nadzieje na współdziałanie Pana z Prawem i Sprawiedliwością i jego koalicjantami dla dobra nas wszystkich nie zostaną zawiedzione.
 
Krakowski Klub Gazety Polskiej im. Janusza Kurtyki
Krakow_logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress