Tekst alternatywny

Marsz dla Rodzin w Ciechanowie

26 maja w Ciechanowie odbył się Marsz dla Rodziny. Marsz ten był jednym z wielu, które tego dnia miały miejsce w naszym kraju. Celem marszu był protest przeciwko atakom na rodzinę oraz promowanie wartości chrześcijańskich. Nasz Klub Gazety Polskiej w Ciechanowie był jednym z organizatorów marszu oraz brał w nim aktywny udział.

Zgromadzenie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą pod pomnikiem błogosławionego Jana Pawła II przy Kościele Farnym, odprawioną przez proboszczów ciechanowskich parafii. Homilię wygłosił proboszcz Parafii Farnej, ks. Adamkowski. Po mszy marsz przeszedł ulicami Ciechanowa, do Placu Jana Pawła II w rynku. Tam miały miejsce wystepy artystyczne oraz atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Nasz Klub Gazety Polskiej przygotował namiot, w którym informowaliśmy o naszej działalności, promowaliśmy wartości patriotyczne i rozdawalismy materiały. Nasz punkt cieszył się wielkim zainteresowaniem.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W MARSZU I POMOC W NASZYM PUNKCIE

Klub „Gazety Polskiej” w Ciechanowie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress