Tekst alternatywny

MYŚLENICE | Spotkanie z Marszałkiem Seniorem Antonim Macierewiczem


W dniu 15.10.2022r. w Myślenicach Klub Gazety Polskiej w Myślenicach wspólnie z Posłem Władysławem Kurowskim oraz Burmistrzem Myślenic Jarosławem Szlachetką zorganizowali spotkanie z Marszałkiem Seniorem Antonim Macierewiczem.

Spotkanie odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach dzięki Panu posłowi Władysławowi Kurowskiemu, który był współorganizatorem razem z Burmistrzem Miasta i Gminy Myślenice i zapraszał osobiście. Był obecny na spotkaniu za stołem prowadzących.

Obecni byli Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka (pierwszy Przewodniczący naszego klubu), Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Robert Bylica (akompaniował na fortepianie przy odśpiewaniu Hymnu Państwowego). Obecni byli m.in członkowie klubu: Andrzej Pawłowski w-ce Przewodniczący, Mirosław Fita Skarbnik, Małgosia i Zenek Półtorakowie. Byli także członkowie ŚZŻĄK oraz Drużyn Strzeleckich – Maja i Jacek Imgarden z synami. Na spotkaniu było obecnych ok. 120 osób, trwało ok. 2 godz. z prezentacją fragmentu raportu smoleńskiego  i pytaniami.

 KLUB GAZETY POLSKIEJ MYŚLENICE