Tekst alternatywny

Nowy Sącz im. Jana Olszewskiego | Spotkanie Wolnych Polaków


Beata Szydło, była premier rządu RP, a obecnie europoseł, gościła w Nowym Sączu. W auli sądeckiej Wyższej szkoły Biznesu spotkała się z naszymi klubowiczami oraz Sądeczanami w ramach prowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość Spotkań Wolnych Polaków.

Seria spotkań prowadzonych przez najważniejszych polityków PiS na terenie całej Polski jest odpowiedzią na brutalne łamanie prawa i uderzenie w najbardziej istotne interesy naszego kraju dokonywane przez koalicję liberalno-lewicową, która objęła rządy po wyborach parlamentarnych w październiku 2023r.

Sądeckie spotkanie, było okazją do wymiany poglądów oraz przedstawienia najnowszej sytuacji politycznej w Polsce i Unii Europejskiej, tak w kontekście nadchodzących wyborów do polskiego samorządu, jaki i do Parlamentu Europejskiego.

 #BądźmyRazem  #SpotkaniaWolnychPolaków

Zdjęcia i relacja  Sylwester Adamczyk

KLUB „GAZETY POLSKIEJ” NOWY SĄCZ im. Jana Olszewskiego