Tekst alternatywny

NOWY SĄCZ im. W. Gurgacza SJ | Wzięliśmy udział w spotkaniu z panią Premier Beatą Szydło


03-09-2023 r. Stary Sącz wzięliśmy udział w spotkaniu z panią Premier Beatą Szydło.

Spotkanie prowadził poseł na Sejm RP, startujący w najbliższych wyborach z 6 pozycji: Patryk Wicher PiS – członek naszego Klubu „Gazety Polskiej” i pierwszy przewodniczący pierwszego Klubu „Gazety Polskiej” w Nowym Sączu, który powstał w 2008 roku #15LatKlubGazetyPolskiejNowySacz.

Najpierw zgromadzonych w starosądeckim „Sokole” przywitał Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski. Następnie głos zabrała Beata Szydło, która poprosiła o dalsze zaufanie dla programu Prawa i Sprawiedliwości.

Nagranie spotkania: youtube.com

Więcej na: starosadeckie.info

KLUB GAZETY POLSKIEJ NOWY SĄCZ IM. KS. Władysława Gurgacza SJ


Nowy_Sacz_Gurgacza_2023.09.03_Szydlo_001