Tekst alternatywny

Oborniki Śląskie: Z działalności Klubu Gazety Polskiej

Członkowie naszego Klubu uczestniczyli ostatnio w dwóch wspaniałych imprezach. Mieliśmy naszych przedstawicieli na Gali Człowieka Roku 2019 w Warszawie (16.2.2020). Naszym zdaniem, organizacja Gali była perfekcyjna. Znakomici Laureaci, świetna prezentacja i konferansjerka, doskonała muzyka i jej wykonawcy. Brawo.

W hallu Filharmonii, od prawej: prof. Krzysztof Szwagrzyk, Jacek Marek, Wojciech Machnicki.

Oboniki_2020_02_28

Już następnego dnia (17.2.2020), w Obornikach Śląskich gościliśmy panią Irinę Tkeshelashvili, Gruzinkę z biegłą znajomością języka polskiego. Pani Irina przedstawiła historię Gruzji i stosunki polsko – gruzińskie, ze szczegółami z ostatnich stu lat. Ten bardzo interesujący wykład (polecamy innym Klubom) uzupełnił pan Tytus Czartoryski informacjami na temat współpracy pomiędzy sejmikiem dolnośląskim a Republiką Adżarii. Daleki kraj teraz jest bliżej.

Wykład pani Iriny Tkeshelashvili, (w głębi od prawej: Tytus Czartoryski, Kazimierz Bednarek).

Oborniki_2020_02_17

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress