Tekst alternatywny

OGŁOSZENIE! | Odkupimy od polityków PO koszulki z napisem „Konstytucja”. Cena – złotówka


Na niedzielę Donald Tusk ogłosił demonstrację, bo on i jego partyjni towarzysze, nie akceptują wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Pojawiła się więc dla nich propozycja. Biznesowa. W ich magazynach, szafach, biurach zapewne zalegają koszulki z napisem „Konstytucja”. Ponieważ nie są im już do niczego potrzebne, to politycy Platformy Obywatelskiej, działacze Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP i innych przybudówek opozycji, mogą je sprzedać. Cena w ogłoszeniu – złotówka za sztukę. Zainteresowani powinni skontaktować się z biurem Klubów Gazety Polskiej.

„Wzywam wszystkich, którzy chcą bronić Polski europejskiej”- napisał na Twitterze Donald Tusk, po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia, w którym uznano prymat polskiej konstytucji nad prawem unijnym.

Skoro unijne traktaty są dla opozycji ważniejsze od polskiej konstytucji, to pewnie wstydliwie będą teraz kasować zdjęcia w koszulkach z napisem „Konstytucja”.

Pojawiło się też ciekawe ogłoszenie. W związku z tym koszulki „Konstytucja”, które niegdyś w hurtowych ilościach zamawiane były przez opozycję i jej sympatyków, nie będą im już potrzebne, mogą je sprzedać.

Cena za sztukę – złotówka. Już nie są chyba więcej warte dla polityków Platformy Obywatelskiej, działaczy Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP i reszty.

Ponieważ zalegają w magazynach, zainteresowani mogą się skontaktować z biurem Klubów „Gazety Polskiej”.

Dla byłego prezydenta Lecha Wałęsy, który ma imponującą kolekcję takich koszulek, nie będzie ceny promocyjnej. Cena 1 zł jest ostateczna!

Foto: Maciej Luczniewski/Gazeta Polska | niezalezna.pl

Źródło: https://niezalezna.pl/414002-ogloszenie-odkupimy-od-politykow-po-koszulki-z-napisem-konstytucja-cena-zlotowka | www.niezalezna.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress