Tekst alternatywny

OLSZTYN | Spotkanie z kandydatami do europarlamentu w Domu Rzemiosła


Klub Gazety Polskiej OLSZTYN, współorganizował, wraz z Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego Prawa i Sprawiedliwości, Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Arturem Chojeckim, spotkanie przedwyborcze.

W dniu 11.05.2024 r. w Domu Rzemiosła, na olsztyńskiej starówce liderzy Okręgu nr 3 Podlasie, Warmia i Mazury spotkali się z mieszkańcami stolicy Warmii i Mazur. Nie było to zaskoczeniem, że sala konferencyjna Izby Rzemiosła, wypełniła się po brzegi.

Obecnie odczuwa się przyrost młodych Polaków, zainteresowanych przyszłością Kraju. Czują się oszukani przez obecne układy rządzące. Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się, Prawicowe Prawo i Sprawiedliwość musi wygrać, by powstrzymać okupację gospodarczą Naszej Ojczyzny.

Nie oddamy Polski. Nie po to walczyli i umierali za Ojczyznę, za Wolność, Nasi Rodzice, Dziadkowie i Pradziadkowie, by teraz oddać pokłon tym, z którymi musieli walczyć. Nie taki był cel pierwszych Piastów, Rycerstwa, Kościuszkowców, Powstańców, Piłsudczyków, Żołnierzy obu wojen światowych. Nie po to przelewał krew Żołnierz Westerplatte. Nie takie były marzenia Żołnierzy Armii Krajowej oraz Narodowych Sił Zbrojnych. Ich marzeniem, była Wolna Polska, Wielka Polska, Dostatnia Polska.

Nie możemy się oddać w niewolnicze rządy eurokratów, zdradzieckim politykom, działającym na niekorzyść naszej gospodarki, chcącym nas po prostu sprzedać i zniewolić.

Zabronią Polskiej mowy, kultury, obyczajów, niewolniczą pracą wyślą nas do „raju”.

Koalicja 13 grudnia, nie spełniła żadnych obietnic.

Czytajcie wszyscy Gazetę Polską i oglądajcie TV Republika.

Tylko Prawica, tylko Prawo i Sprawiedliwość rzetelnie odbudowywało gospodarkę i wspierało Naród.

RATUJ SWÓJ KRAJ !!!

Co obecnie mówią młodzi?

„A jednak ten PiS był lepszy”

„Już lepszy był ten PiS”

„Trzeba było głosować na PiS”

Czują się oszukani, wiedzą, że zostali wciągnięci w teatr, że zastosowano wobec nich techniki manipulacji podprogowej. Wiedzą już, że koalicja 13 grudnia, nie spełni obietnic, nie będzie paliwka po 5,19 zł.

LUDZIE W POLSCE ZOSTALI ZWOLNIENI  Z PRACY I DALEJ SĄ ZWALNIANI !!!
POLSKI ROLNIK MUSI WALCZYĆ O CHLEB !!!
FALA EMIGRANTÓW TO WZROST PRZESTĘPCZOŚCI !!!
DO URN !!!
DUCH NARODU ZAWSZE ZWYCIĘŻY !!!

Piotr Bieranowski