Tekst alternatywny

[Opole] 50. miesięcznica Tragedii Smoleńskiej (wideo)

W dniu 10 czerwca 2014  Klub „Gazety Polskiej” w Opolu zorganizował, jak co miesiąc obchody kolejnej, już 50. miesięcznicy Tragedii Smoleńskiej.

Na zakończenie obchodów przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” w Opolu p. Ryszard Szram odczytał  apel o pomoc niezależnym mediom:

Szanowni Państwo,

na koniec chciałbym przekazać parę informacji nie związanych bezpośrednio z dzisiejszymi uroczystościami.

Parę osób z naszego klubu było uczestnikami IX Zjazdu Klubów „GP” w Piotrkowie Trybunalskim, który zakończył się w minioną niedzielę i stamtąd przywieźliśmy niestety bardzo niepokojące dla nas wszystkich informacje, które okazały się właściwie potwierdzeniem niekorzystnej sytuacji panującej już od jakiegoś czasu w środow. niezależnych mediów, szczególnie GP i GPC.

Niezależne środki społecznego przekazu, aby istnieć w dzisiejszych trudnych czasach muszą być wspomagane przez nasze patriotyczne środowiska. Redakcje tygodnika GP, czy dziennika GPC nie mogą niestety liczyć – jak inne prorządowe media – na dotacje, czy reklamy ze strony rządu, czy przedsiębiorstw, dlatego aby nie dopuścić do całkowitego upadku i likwidacji naszych mediów prosimy o wspomożenie ich poprzez m.in.

• Kupno akcji TV Republika,

• Kupno Karty Klubu TV Republika,

• Systematyczne nabywanie GP i GPC w 2-ch egzemplarzach, z których jeden możemy podarować tym, których nie stać na taki wydatek, a tacy ludzie niestety też są w śród nas,

• Wykupienie prenumeraty elektronicznej dziennika GPC i tygodnika GP,

• Wpłaty nawet drobnych kwot na rzecz Fundacji „Niezależne Media”.

 

Proszę Państwa,

Nie dopuśćmy do upadku niezależnych mediów, nie pozwólmy aby znikły one z rynku prasowego i TV, tylko dlatego ,że prawda jest tak bardzo niewygodna i niebezpieczna dla ekipy, która rządzi obecnie naszym państwem.

Wideo: paffcio99

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress