Tekst alternatywny

PGE dziękuje klubowiczom „Gazety Polskiej” za obronę Kopalni Turów: Każdy wyraz wsparcia jest ważny


PGE w specjalnym liście podziękowało Klubom „Gazety Polskiej” za to, że te stanęły w obronie Kopalni Turów. Manifestacja pod hasłem: „Nie wygasicie Polski” przed Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie.

W Warszawie odbyła się manifestacja środowisk Klubów „Gazety Polskiej” pod hasłem „Nie wygasicie Polski”. Był to wielki, patriotyczny sprzeciw wobec ostatnich praktyk unijnych sędziów i polityków w stosunku do Polski. Do stolicy przyjechali klubowicze z całej Polski. Obecni byli również przedstawiciele innych stowarzyszeń.

PGE podziękowało Klubom „Gazety Polskiej” za obronę Kopalni Turów. „Pod siedzibą przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie odbyła się manifestacja Klubów „GP”. Uczestnicy przekazali przedstawicielom KE petycję zawierającą sprzeciw wobec zamknięcia kopalni Turów” – napisało w oświadczeniu.

Dziękuję Klubom Gazety Polskiej za poparcie i za to, że zawsze stoją po polskiej stronie. Każdy wyraz wsparcia jest ważny dla PGE i naszych pracowników, dla których spór o Kompleks Turów jest powodem do niepokoju. Jednocześnie, chcę zapewnić, że kopalnia Turów będzie nadal funkcjonować

– przekazał Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.
Na zakończenie dzisiejsze manifestacji K”GP” przekazały dziś przedstawicielom Komisji Europejskiej petycję zawierającą sprzeciw wobec zamknięcia elektrowni Turów na Dolnym Śląsku. „Chcemy solidarnie wystąpić przeciwko brukselskiej niesprawiedliwości. Chcemy jasno podkreślić – nie wygasicie Państwo Polski i nie zagłodzicie Polaków” – napisali w petycji klubowicze.

——————–

Warszawa, 1 października 2021 r.

 PGE dziękuje Klubom Gazety Polskiej za obronę Kopalni Turów

 Pod siedzibą przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie odbyła się manifestacja Klubów „Gazety Polskiej”. Uczestnicy przekazali przedstawicielom KE petycję zawierającą sprzeciw wobec zamknięcia kopalni Turów.

 Dziękuję Klubom Gazety Polskiej za poparcie i za to, że zawsze stoją po polskiej stronie. Każdy wyraz wsparcia jest ważny dla PGE i naszych pracowników, dla których spór o Kompleks Turów jest powodem do niepokoju. Jednocześnie, chcę zapewnić, że kopalnia Turów będzie nadal funkcjonować – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.