Tekst alternatywny

Podziękowania E. Stankiewicz i G. Jørgensena

 

Ewa Stankiewicz i Glenn Jørgensen są małżeństwem. Znana reżyser, prezes stowarzyszenia Solidarni 2010 oraz duński naukowiec, współpracujący z parlamentarnym zespołem wyjaśniającym okoliczności katastrofy smoleńskiej, wzięli ślub 30 maja. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w kościele św. Jana Chrzciciela w Sadownem.

Poniżej publikujemy komunikat z podziękowaniami od nowożeńców:

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za obecność, także tę „duchową”, podczas naszych uroczystości ślubnych 30 maja 2015 r. Dziękujemy za dobre życzenia, uśmiech, serdeczność, poczucie bliskości i wspólne świętowanie z fantazją ułanów i wikingów.
Dziękujemy Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi, Profesorowi Piotrowi Witakowskiemu oraz wszystkim osobom, które przesłały życzenia. Za wzruszający komunikat i pamięć dziękujemy Klubom Gazety Polskiej, które w tym dniu miały swój zjazd – mamy nadzieję że nadrobimy zaległości we wspólnym świętowaniu!  Dziękujemy Telewizji Republika i Gazecie Polskiej.
Dziękujemy naszym rodzinom i ukochanym Solidarnym 2010, wolontariuszom „Dobrze, że jesteś”, czyli także rodzinom… :-) Wszystkim, którzy zechcieli z nami być. To wielki przywilej i radość móc dzielić ważne chwile w życiu z przyjaciółmi.

Ewa Stankiewicz-Jørgensen i Glenn Jørgensen

 

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” oraz szef Klubów „GP” złożyli im z tej okazji najserdeczniejsze życzenia.

Szanowna Pani
Ewa Stankiewicz
Szanowny Pan
Glenn Jørgensen

Kluby „Gazety Polskiej”, zgromadzone na swoim dziesiątym zjeździe w Sulejowie, składają Państwu najserdeczniejsze gratulacje z okazji ślubu. Życząc Wam szczęścia w życiu osobistym, dziękujemy za całą działalność społeczną, szczególnie walkę o wyjaśnienie smoleńskiej zbrodni. Wierzymy, że wsparcie, jakiego sobie udzielacie, będzie cenne nie tylko w rodzinie, ale i sferze publicznej. Wasza odwaga i chęć mówienia prawdy zawsze będą przykładem dla wielu milionów Polaków.

Szczęść Wam Boże

W imieniu Klubów
Ryszard Kapuściński
Tomasz Sakiewicz

fot. solidarni2010.pl

Stankiewicz Jorgensenen1

Autor: NIEZALEZNA1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress