Tekst alternatywny

Poseł Antoni Macierewicz w Łomiankach (wideo)

– Jak mówią o nas całą dobę same kłamstwa, musimy przekazywać nasze intencje bezpośrednio na spotkaniach z ludźmi – mówił poseł Antoni Macierewicz podczas wczorajszego spotkania z mieszkańcami Łomianek. – Praca, rodzina i zdrowie. Jeśli o to nie zadbamy, to zniszczymy naród polski – podkreślał wiceprezes PiS.

Antoni Macierewicz powiedział na spotkaniu, że zachowanie premier Ewy Kopacz w Niemczech, można nawet zrozumieć, choć prawie „staranowała barierki”, ale jej planów wobec Polski już nie.  – Nie wiem czy słyszeliście państwo jej expose. Na 45 minut, było 28 minut absolutnie nierealistycznych zapowiedzi i zobowiązań. „W 12 miesięcy zrobimy to, czego Tusk nie zrobił w 7 lat” – nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jak daleko może sięgać propaganda, jak dalece można być przekonanym, że ludziom można wszystko wmówić – tłumaczył.

Wiceprezes PiS, akcentował, że w programie wyborczym jego partii najważniejsza jest praca. Bo 2 mln ludzi w kraju nie ma dziś pracy, a 3 mln wyemigrowało. „Mamy do czynienia z gigantyczną katastrofą” – mówił Macierewicz i dodał, że fundamentalne zadanie, to odbudowa miejsc pracy. Mówił też jak ważne jest działanie państwa na rzecz rozwoju polskiej rodziny. Wspieranie jej, aby przetrwała ten bardzo trudny czas.

– Polska jest marnotrawiona. Po prostu płakać się chce. Ludzie, którzy nami pogardzają – zostają członkami Sejmu. Tak Polski nie odbudujemy –
mówił Macierewicz. Poseł PiS nawiązał też do mediów: – Jak mówią o nas całą dobę same kłamstwa, musimy przekazywać nasze intencje bezpośrednio na spotkaniach z ludźmi – mówił Macierewicz.

Źródło:http://niezalezna.pl/60340-macierewicz-o-expose-kopacz-i-jej-wizycie-w-niemczech-prawie-staranowala-barierki-wideo

Wideo: logo_VOD_small

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress