Tekst alternatywny

Poseł Krzysztof Szczerski w Andrychowie II

27 maja br. na zaproszenie Przewodniczącego Klubu Gazety Polskiej Andrychów II Zbigniewa Małeckiego, w Andrychowie gościł Pan dr hab. Krzysztof Szczerski – Poseł na Sejm RP (PiS), który wygłosił prelekcję pt: „Czy Polska powinna przystąpić do strefy Euro?”. W spotkaniu uczestniczyli  m. in: ks. Stanisław Czernik – Proboszcz Parafii św. Macieja w Andrychowie, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego – Rafał Stuglik, radny Rady Powiatu Wadowickiego – Zbigniew Mieszczak, Franciszek Penkala, radni Rady Miejskiej w Andrychowie: Zbigniew Małecki, Krzysztof Kubień, Jan Pietras, Tadeusz Biłko oraz wielu mieszkańców Ziemi Andrychowskiej.
Po prelekcji Pan Poseł Krzysztof Szczerski odpowiadał na liczne pytania zadawane przez uczestników spotkania. Poruszono tematy m in. w sprawie:  szkolenia członków Państwowej Komisji Wyborczej w Moskwie, zamykania polskich placówek dyplomatycznych, zapowiedzi Komisji Europejskiej o rezygnacji z finansowania budowy i remontów dróg gminnych i powiatowych, sytuacji politycznej w Polsce, możliwość przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Pan Poseł Krzysztof Szczerski odniósł się również do kwestii bezpieczeństwa energetycznego Polski.
Na zakończenie Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Andrychów II Zbigniew Małecki serdecznie podziękował wszystkim obecnym za przybycie, a przede wszystkim podziękował Panu Posłowi Szczerskiemu za przyjecie zaproszenie na spotkanie i mimo napiętego kalendarza znalazł czas i gościł w Andrychowie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress