Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 02.03.2020 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 02.03.2020 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 02.03.2020 r.:

https://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-02032020-r/

Gośćmi programu byli:

–  red. nacz. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o procesie z powództwa Tomasza Lisa i Jacka Żakowskiego za okładkowy artykuł „Dziennikarze do lustracji”, który ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie”, o wywiadzie jaki red. Katarzyna Gójska i red. Tomasz Sakiewicz przeprowadzili z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, o kampanii prezydenckiej a zwłaszcza kampanii prezydenta Andrzeja Dudy i medialnym ataku na szefową kampanii prezydenta Andrzeja Dudy p. Jolanty Turczynowicz-Kieryłło.

– Jacek Smagowicz, Rycerz Jana Pawła II, działacz antykomunistyczny, rozmowa m.in. o Narodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, o zbliżających się wyborach prezydenckich, o abp. Marku Jędraszewskim laureacie Człowieka Roku Klubów „Gazety Polskiej”.

– Tadeusz Antoniak, przewodniczący klubu „GP” w Filadelfii, rozmowa m.in. o Narodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” obchodzonych przez Polonię, o zbliżających się wyborach prezydenckich w Polsce i w Stanach Zjednoczonych i o panice związanej z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa Stanach Zjednoczonych.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

Kolejna audycja już 9 marca o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio-2020.03.02

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress