Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 11.05.2020 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 11.05.2020 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 11.05.2020 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-11052020-r-214259/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o porozumieniu Jarosława Kaczyńskiego i Jarosława Gowina ws. wyborów korespondencyjnych, o podwładnym marszałka Tomasza Grodzkiego, ordynatorze szpitala Szczecin – Zdunowo, który jest oskarżony o przyjęcie łapówek na łączną kwotę 130 tysięcy złotych i o wywiadzie Jarosława Kaczyńskiego do „Gazety Polskiej”.

– Ryszard Majdzik, rozmowa m.in. o apelu działaczy opozycji z czasów PRL do parlamentarzystów partii Porozumienie w którym zaapelowano o zachowanie jedności Zjednoczonej Prawicy i wspólne poparcie decyzji o przeprowadzeniu korespondencyjnych wyborów prezydenckich, o debacie prezydenckiej i rządzie premiera Mateusza Morawieckiego.

– Tomasz Małodobry, Prezes Fundacji Rozwoju Centrum Macierz Polonii, rozmowa m.in. o premierze Izraela Benjamin Netanjahu i Beni Gancu, którzy podpisali umowę w sprawie utworzenia tzw. kryzysowego rządu koalicyjnego w związku z panującą pandemią koronawirusa i o kilkuset Żydach, którzy zgromadzili się na pogrzebie rabina w Nowym Jorku, ignorując zasady dystansu gdzie interweniowała policja.

– Jacek Szklarski, członek Klubu „GP” w Filadelfii i przedstawiciel Reduty Dobrego Imienia oraz Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w USA, rozmowa m.in. o tym jak Stany Zjednoczone walczą z pandemią koronawirusa, o sytuacji z w Nowym Jorku i Filadelfii, o tym jak będą przeprowadzone wybory prezydenckie w Konsulacie RP w Nowym Jorku i o wywiadzie z Adrianem Kubickim – Konsulem Generalnym w Nowym Jorku.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

Kolejna audycja już 18 maja o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio 2020.05.11

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress