Tekst alternatywny

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 14.10.2019 r.(audio)

POSŁUCHAJ AUDYCJI: „Radiowy Klub Gazety Polskiej” – 14.10.2019 r.(audio)

Zapraszamy do posłuchania audycji z dn. 14.10.2019 r.:

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/audycja-z-14102019-r/

Gośćmi programu byli:

– red. Tomasz Sakiewicz, rozmowa m.in. o śp. prof. Janie Szyszko, o Fundacji Otwarty Dialog, która złożyła aż 20 pozwów m.in. przeciwko TVP, Polskiemu Radiu, czy red. Sakiewiczowi na kwotę około 1,695 mln zł i o nowych zarzutach jakie IPN przedstawił wobec byłego sędziego stalinowskiego Stefana Michnika.

– Tomasz Małodobry, prezes Fundacji Rozwoju Centrum Macierz Polonii i były dyrektor wykonawczy Muzeum Pamięci Żydowskiej w Krakowie, rozmowa m.in. o wynikach przedterminowych wyborów parlamentarnych w Izraelu i o kłamliwej informacji jakoby prezydent Andrzej Duda miał obarczyć Izrael winą za antysemickie ataki w Polsce podczas spotkania z przedstawicielami diaspory żydowskiej w konsulacie polskim w Nowym Jorku.

– Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji, rozmowa m.in. o ataku terrorystycznym islamskiego terrorysty w gmachu paryskiej prefektury policji, o protestach w Paryżu przeciwko planowanemu umożliwieniu zapłodnienia in vitro związkom lesbijskim i kobietom samotnym i o planach wprowadzenia darmowej antykoncepcji dla nieletnich dziewcząt w przedziale wiekowym od 12 do 15 lat.

Prowadzenie: Ryszard Kapuściński

http://www.radiokrakow.pl/audycje/przed-polnoca-rozmowy-milosza-horodyskiego/

Kolejna audycja już 21 października o godz. 18.00 na antenie Radio Kraków na falach 101.6 MHz

Posłuchaj na żywo: http://www.radiokrakow.pl/sluchaj-online/

Radio_2019_10_14a

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress