Tekst alternatywny

Rdzawka: VI Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Rabce Zdroju.

VI Memoriał im. Marii Kaczyńskiej w Rabce Zdroju.

 12 lutego 2018 odbył się VI Memoriał Narciarski im. Marii Kaczyńskiej w Rabce Zdroju. Uczestniczył w nim m.in. prezydent Andrzej Duda.

W uroczystej mszy świętej w kościele św. Marii Magdaleny  w intencji śp. Pary Prezydenckiej i ofiar katastrofy smoleńskiej uczestniczyli delegaci  Klubu Gazety Polskiej z Rdzawki i radni Klubu Nasze Miasto z Rabki Zdroju – Rafał Hajdyła i Janusz Wójciak.

Radni wspierają działania patriotyczne na terenie gminy m.in. poprzez organizację koncertów o żołnierzach wyklętych w  wykonaniu Pawła Piekarczyka.

Każdego miesiąca  przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” w Rdzawce Mateusz Wójtowicz i Klub Radnych Nasze Miasto Rafał Hajdyła, Janusz Wójciak, Marek Ciepliński i Katarzyna Karkula zapraszają na miesięcznice w niedzielę po 10 każdego miesiąca . Przed mszą zapalają znicz, jako symbol pamięci pod krzyżem misyjnym.

Klub Gazety Polskiej Rdzawka

Banner Rdzawka

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress