Tekst alternatywny

Spotkanie z kandydatem na Prezydenta – Rafałem Piechem w Siemianowicach Śl.

W dniu 02.10.2014 Klub GP w Siemianowicach-Śląskich zorganizował na osiedlu Bańgów – pierwsze spotkanie z kandydatem Stowarzyszenia Mieszkańców Siemianowic – Rafałem Piechem.

Spotkanie poprzedziła Msza Święta – za wstawiennictwem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki o mądrość narodu i pokój w Ojczyźnie.

Kandydat na Prezydenta Rafał Piech, przedstawił swoje dotychczasowe osiągnięcia i plany dotyczące rozwoju miasta pod jego rządami.

Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze a obecni na spotkaniu mogli wysłuchać informacji i zapoznać się z problemami, z jakimi boryka się miasto pod rządami dotychczasowego Prezydenta, o których nie piszą tzw. „wiodące media”.

Ważną rzeczą, o której nie wiedzą mieszkańcy to to, że miasto Siemianowice-Śl, nie wykorzystały szansy na pozyskanie środków z Unii Europejskiej na rozwój kultury, w tym na remont pałacu Donnersmarcków stojącego w centrum miasta. Zresztą za tą sprawą biegnie cień padający do dziś na obecną władzę w mieście.

Miasto Siemianowice-Śl. jest na bardzo odległym miejscu, prawdopodobnie na przedostatnim w całym regionie pod względem wykorzystania środków z Unii Europejskiej.

Klub GP planuje dalsze, kolejne spotkania Rafała Piecha z mieszkańcami w poszczególnych dzielnicach miasta Siemianowic-Śl.

Klub „Gazety Polskiej” Siemianowice-Śl.

SiemianSl_2014_10_02_1 SiemianSl_2014_10_02_2

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress