Tekst alternatywny

Suwałki: Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim

Klub Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach brał udział w spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim 2.07.2020 r. w Suwałkach.

Premier Morawiecki przekazał gminom powiatu suwalskiego środki finansowe na inwestycje z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Premier Mateusz Morawiecki zauważył  patriotyczny baner naszego Klubu : ” Bóg – Honor – Ojczyzna Klub Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach Strefa Wolnego Słowa”. Udało się pogratulować patriotycznej postawy Pana Premiera i przez chwilę porozmawiać o potrzebie stacjonowania wojsk amerykańskich w Suwałkach – największym mieście Przesmyku Suwalskiego najbardziej narażonym na inwazję wojsk Rosji zdaniem wywiadu USA.

Klub Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress