Tekst alternatywny

Suwałki: Wyrok w sprawie zakłócenia otwarcia wystawy przez KOD w Archiwum Państwowym w Suwałkach

W Sądzie Rejonowym w Suwałkach 24.05.2018 r. został ogłoszony wyrok w sprawie zakłócenia otwarcia wystawy o gen. Andersie przez KOD w Archiwum Państwowym w Suwałkach 4.03.2016 r. Przez te ponad 2 lata i 2 miesiące odbyło się wiele spraw, z 5 obwinionych pozostało 3, bo 2 zostali uniewinnieni. W wyroku 3 obwinioni zostali uznani za winnych, jednak z racji niekaralności sędzia Sądu Rejonowego odstąpił od wymierzenia kary i uznał, że w czasie otwarcia wystawy miała miejsce  kampania wyborcza córki gen. Andersa Anny Marii Anders. To dziwne, bo nie było ani plakatów, ani ulotek, ani ciszy wyborczej. Zresztą ta cisza wyborcza to pozostałość komuny, bo na Zachodzie jej nie ma. Ponieważ na każdą sprawę przyjeżdżała grupa ok. 30 – 50 osobowa KOD, zapewne w celu wywarcia presji na sędziego i ciekawe kto finansował te ich przyjazdy, to członkowie naszego Klubu Gazety Polskiej – Myśli Patriotycznej w Suwałkach byli taką przeciwwagą dla KOD i bronili honoru i praworządności Suwałk.

Klub Gazety Polskiej Suwałki

Suwałki_2018_05_24

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress