Tekst alternatywny

SYDNEY | Obrona Polskiej Granicy


W imieniu członków Klubu „Gazety Polskiej” im. Żołnierzy Niezłomnych w Sydney przesyłam wyrazy solidarności i niewzruszonego poparcia dla działań podejmowanych przez funkcjonariuszy Polskiej Straży Granicznej i żołnierzy Wojska Polskiego w ochronie polskiej granicy państwowej przed próbami nielegalnego jej przekraczania.

Jesteśmy świadomi tego, że te są wynikiem prowokacji zorganizowanej przez reżimy Putina i Łukaszenki w celu osłabiania naszego kraju w Europie. Jednocześnie potępiamy działania tych partii opozycyjnych w Polsce, które w istocie wsparły prowokacje naszych wrogów. Nie wahamy się stwierdzić, że w wielu przypadkach mamy do czynienia ze zdradą naszych interesów narodowych.

Celem opozycji i wspierających ją tzw. celebrytów jest bowiem obalenie demokratycznie wybranego rządu, a nie polepszenie losu imigrantów. Jesteśmy przekonani, że i ta próba się nie powiedzie.

Załączam serdeczne pozdrowienia dla członków i sympatyków naszego Klubu.

Dr Ryszard Adams-Dzierzba

Przewodniczący Klubu „Gazety Polskiej” im. Żołnierzy Niezłomnych w Sydney

Do wiadomości:

Ministerstwo Obrony Narodowej

Rzecznik prasowy Polskiej Straży Granicznej

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej”

Sydney_List do GP

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress