Tekst alternatywny

TCZEW | Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Marii Woźniak


 

nekrolog

Z głębokim żalem i ogromnym skutkiem informujemy, że w dniu 21.05.2024 r. w wieku 65 lat odeszła od nas śp. Maria Woźniak, nasza wieloletnia Przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej Tczew, a dla rodziny ukochana Siostra, Ciocia i Szwagierka.

Pani Marysia, a dla rodziny Misia wychowała się w patriotycznej, warszawskiej rodzinie. Swoje zasady przekazywała nie tylko młodemu pokoleniu, dzieciom w rodzinie, ale także swoim rówieśnikom i starszym. Mocno udzielała się społecznie. W 2010 r. po tragedii smoleńskiej zaangażowała się w utworzenie Klubu Gazety Polskiej Tczew i stanęła na jego czele. Klub pod jej wodzą przez lata organizował liczne przedsięwzięcia patriotyczne-religijne, akcje społeczne i charytatywne.

Maria Woźniak pozostawiła po sobie duży dorobek w klubie, który należy kontynuować, by szczególnie we współczesnym, trudnym świecie krzewić patriotyzm. Jako członkowie klubu mamy obowiązek wypełniać testament naszej nieodżałowanej Przewodniczącej i Koleżanki.

Modlitwa różańcowa odbędzie się dnia 23.05.2024 r. o godz. 18:30 w Kaplicy Domu Pogrzebowego Al-Kam przy ul. Rokickiej w Tczewie, a Msza Święta Pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 27.05.2024 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym p.w. św. Trójcy w Lubiszewie Tczewskim. Wcześniej o godz. 12:30 rozpocznie się modlitwa różańcowa.

Drogiej Koleżance, Annie Bubka przewodniczącej Klubu „Gazety Polskiej” w Tczewie składamy wyrazy najgłębszego współczucia z powodu śmierci Siostry śp. Marii Woźniak.

Całą Rodzinę zapewniamy o naszej modlitwie w tych trudnych chwilach.

Niech dobry Bóg przyjmie Ją do swojej chwały.

2024.05 Tczew Maria Woźniak